Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

O2 dáva opäť svojim zákazníkom možnosť využiť štedré bonusy na telefón na nákup elektroniky v predajniach NAY Elektrodom.

Zákazníci O2 Paušálu, ktorí aktuálne nepotrebujú nový telefón, tak môžu zájsť k spomínanému predajcovi a výhodne nakúpiť čokoľvek, čo potrebujú. Ponuka platí od 4. mája a prebieha v 12 predajniach NAY Elektrodom po celom Slovensku.

„Tak ako pred Vianocami, tak aj teraz majú O2 zákazníci vďaka hodnotným bonusom na telefón k programu O2 Paušál možnosť výhodne nakúpiť ľubovoľný tovar v predajniach NAY Elektrodom. Ak teda akurát nepotrebujú nový telefón, no hodila by sa im skôr práčka, či mikrovlnka, je to len na nich, ako svoj bonus využijú,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Bonus k O2 Paušálu aj v predajniach NAY Elektrodom

Celý bonus k akémukoľvek O2 Paušálu môže zákazník použiť na nákup tovaru v dvanástich predajniach siete NAY Elektrodom po celom Slovensku:

Nitra, Chrenovská 1632/28

Lučenec, Parný mlyn 5544

Nové Zámky, Nitrianska cesta 109

Prešov, Košická 2/c

Michalovce, Humenská cesta 59

Banská Bystrica, Zvolenská cesta 8/B

Levice, Turecký rad 11

Žilina, Ulica Vysokoškolákov 39

Čadca, Ulica Slobody 3039/4

Stará Ľubovňa, Popradská 1853/73

Prešov Max, Vihorlatská 2A

Bratislava Avion, Ivánska cesta

Priamo v  predajniach NAY Elektrodom bude mať operátor svoje stánky, v ktorých obslúži zákazníkov podľa potreby – nových, existujúcich, migrujúcich. Výsledkom bude voucher, ktorého hodnotu si zákazník uplatní pri nákupe. V prípade kúpy tovaru vo vyššej sume doplatí zákazník len rozdiel.

o2_bonus_nay_nowat

Značky: