Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Poskytovateľ satelitnej televízie freeSAT prináša svojim zákazníkom a priaznivcom vianočnú súťaž Adventný kalendár. Každý deň od 1. do 26. decembra v nej možno vyhrať zaujímavé ceny. Zákazníci freeSAT-u navyše budú mať exkluzívne k dispozícii špeciálny kanál Stingray Christmas, venovaný vianočným piesňam.

Okrem známych a očakávaných hollywoodskych trhákov s vianočnou tematikou a vzrušujúcich vianočných programov na obľúbených kanáloch prináša freeSAT aj zopár ďalších prekvapení.

Súťaž Adventný kalendár vznikla v spolupráci s ôsmimi partnermi, zastupujúcimi takmer dve desiatky kanálov. Hlavným partnerom je Scripps Networks Interactive a súťaž sa týka kanálov ako Travel Channel, Fine Living, Food Network, Stingray, AMC, Sport 1 & 2, Minimax, TV Paprika, Nat Geo, Fox a ďalších. Každý deň bude mať iného partnera a hrať sa bude vždy o iné pekné denné ceny. Súťažiť sa bude na facebookovej stránke freeSAT .

Posledné tri dni Adventného kalendára – od 24. do 26. decembra – sa bude hrať o hlavnú cenu. Fotoaparát Canon S200 do súťaže venoval Travel Channel. Víťaz si tak bude môcť užiť silvestrovský večierok už s novou elektronickou hračkou.

Súťažiaci sa môžu do Adventného kalendára zapojiť tak, že v komentároch na facebookovej stránke správne zodpovedia otázky, týkajúce sa partnera dňa. Zapojiť sa môžu nielen zákazníci freeSAT, ale ktokoľvek – čím viac účastníkov, tým lepšie. Všetkým klientom i priaznivcom budeme vo vianočnej súťaži držať palce.

Všetci zákazníci freeSAT s predplateným balíkom freeSAT medium HD navyše majú šancu ešte zvýrazniť vianočnú náladu vďaka kanálu Stingray Christmas, ktorý nájdu na pozícii 199. Od 1. decembra do 9. januára si budú môcť vychutnať nepretržité vysielanie vianočných piesní vrátane všetkých klasík od Whitney Houston, Justina Biebera, Eltona Johna a mnohých ďalších.

Značky: