Navigácia ako stvorená na motorku

0

Ak vlastníte motorku, tak vás bude táto navigácia zaujímať. Ide o cenovo dostupné zariadenie s plnou výbavou. NAVITEL G550 MOTO disponuje 4,3-palcovým dotykovým TFT displejom a navigačnými podkladmi celej Európy, Kazachstanu a Ruska. Displej reaguje na dotyk prsta, dotykového pera, ale aj hrubších rukavíc.

Navigácii nechýba plná odolnosť voči vode, prachu a nárazom, čomu je prispôsobená aj celá konštrukcia (krytie IP67). Súčasťou držiaka je aj slnečná clona, čo je výhodou v lete. Celé menu, mapové podklady, ale aj ovládanie je totožné so zariadeniami NAVITEL. V ponuke navigačného softvéru je množstvo bodov záujmu, ako aj statických radarov, na ktoré vás navigácia včas upozorňuje. V „režime“ MOTO je napájanie navigácie cez kryt so špeciálnymi konektormi. Z krytu pokračuje vývod, na ktorý sa pripája kábel s možnosťou priameho napájania z batérie alebo klasická 12 V nabíjačka. Odstrojená navigácia je použiteľná aj v aute s dodávaným 12 V adaptérom. V balení nájdete aj sadu držiakov a príslušenstva.

Cena: 150 EUR

Zapožičal: www.agem.sk

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>