Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Inteligentná rýchlovarná kanvica Niceboy ION SmartKettle s elegantným dizajnom sa bude vynímať nielen v klasickej kuchyni, ale aj v modernom interiéri. S mobilnou aplikáciou Niceboy ION získava kanvica ďalšie funkcie na pohodlnejšie diaľkové ovládanie. Vodu nielen rýchlo ohreje, ale dokáže aj ohrev na rôzne teploty a ich udržanie. Bezpečnostné poistky a kvalitné materiály zaistia dlhú životnosť a bezstarostné používanie.

Šikovná rýchlovarná kanvica s mobilnou aplikáciou

S mobilnou aplikáciou Niceboy ION môžete pohodlne ovládať nielen inteligentnú kanvicu SmartKettle, ale rovno všetky produkty inteligentnej domácnosti radu ION. S mobilnou aplikáciou si inteligentnú kanvicu Niceboy ION SmartKettle môžete napríklad na diaľku zapnúť a ohriať vodu na teplotu, akú si prajete. Alebo si svoj každodenný rituál môžete zautomatizovať: v aplikácii si nastavíte, aby kanvica začala variť vodu v určitom čase alebo sa zapla súčasne s budíkom.

Prednastavené teploty pre horúci čaj aj kašu pre bábätko

Používanie inteligentnej kanvice Niceboy ION SmartKettle nemôže byť jednoduchšie a uspokojí milovníkov horúcej kávy, zeleného čaju aj rodičov malých detí. Vysoký príkon 1 850 wattov je dosť na to, aby kanvica ION SmartKettle dokázala uvariť plnú kapacitu (1,7 litra) v rekordnom čase. Navyše si je možné nastaviť jednu z piatich ponúkaných teplôt podľa potreby v rozmedzí 40 až 100 °C. Vodu si môžete na požadovanú teplotu jednoducho ohriať, alebo ju prevariť pri 100 stupňoch a potom nechať schladnúť napríklad na 40 °C. Vodu dokáže ION SmartKettle v požadovanej teplote aj udržať, a to až na 6 hodín.

Bezpečnostné poistky a kvalitné materiály

Niceboy ION SmartKettle je bezpečný domáci spotrebič, vybavený hneď niekoľkými šikovnými poistkami. Vďaka tej prvej sa kanvica hneď vypne, hneď ako sa voda uvarí, nie je potrebné ju sledovať. Ďalšou poistkou je ochrana proti varu naprázdno. Vnútorná časť kanvice je vyrobená kompletne z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 304. Tento materiál sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti korózii a zápachu, jednoduchým čistením a celkovo vysokou životnosťou. Navyše je kanvica ION SmartKettle vybavená dvojplášťovým povrchom, ktorý zaistí, že je povrch kanvice vždy bezpečný na dotyk, nech už je teplota vody v kanvici akákoľvek.

 Súhrn kľúčových vlastností:

 • Mobilná aplikácia Niceboy ION
 • Nastavenie presnej teploty a denných rutín s mobilnou aplikáciou
 • Objem 1,7 litra
 • Rýchly var vďaka výkonu 1 850 W
 • Udržanie teploty na až 6 hodín
 • Privedenie k varu a chladnutie na požadovanú teplotu
 • Preddefinované režimy varu priamo na kanvici (40 °C – 100 °C)
 • LED indikátor stavu ohrevu
 • Dvojitá vrstva stien proti popáleniu
 • Vnútorná časť kanvice z nehrdzavejúcej ocele
 • Ochrana proti varu naprázdno

Inteligentnú rýchlovarnú kanvicu Niceboy ION SmartKettle kúpite za 66 €.

Viac informácií na www.niceboy.sk

Značky: