Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nová klávesnica ORYX K700X PRO od značky Niceboy stojí svojimi funkciami a kvalitou na vrchole vlastného radu herných klávesníc. Spracovanie v kompaktnom dizajne bez numerického bloku sa medzi hráčmi teší stále väčšej popularite, pretože ponecháva väčší priestor na flexibilný pohyb myši. Klávesnica je osadená mechanickými spínačmi Gateron Brown a softvér ORYX umožňuje vlastné nastavenie makier a podsvietenia.

Kompaktný dizajn bez numerickej časti pre efektívnejšiu hru

Niceboy ORYX K700X PRO je navrhnutá v populárnom kompaktnom dizajne bez numerického bloku. Na tele klávesnice nájdete 68 najpoužívanejších klávesov s vysokým zdvihom vrátane šípok a užitočné koliesko na rýchle ovládanie hlasitosti. Klávesnica má tuhý, robustný rám, ktorý predlžuje životnosť a navyše podporuje dobrú stabilitu klávesnice na stole.

Okamžitá responzivita mechanických spínačov Gateron Brown

O rýchlu a výraznú odozvu klávesov pri hre sa postarajú citlivé mechanické spínače Gateron Brown. Spínače garantujú životnosť viac než 50 miliónov stlačení, takže v priebehu rokov používania nestrácajú nič zo svojej citlivosti. Bezproblémovú hru zaistí aj kláves Winlock, ktorý zamedzí nechcenému vyskočeniu ponuky Windows. A funkcia N-key rollover garantuje 100 % záznam každého stlačenia aj pri súčasnom stlačení viac klávesov naraz.

Makrá aj podsvietenie vo vlastnom softvéri ORYX

Softvér ORYX umožní pokročilé nastavenie klávesnice. Používateľ si v ňom môže naprogramovať makrá, ale aj nastaviť RGB podsvietenie alebo dynamické efekty. Farebnosť je možné nastaviť aj pre jednotlivé tlačidlá zvlášť, čo príde vhod najmä pri akčnejších herných žánroch.

Kľúčové vlastnosti:
● Kompaktný dizajn bez numerického bloku
● Kvalitné mechanické spínače Gateron Brown
● Odolná konštrukcia z brúseného hliníka
● Vlastný softvér ORYX
● RGB podsvietenie
● Nastaviteľné makrá
● 100 % anti-ghosting (NKRO)
● Multimediálne klávesy (s podporou klávesu FN)
● Windows Lock
● Odnímateľný USB kábel
● Pripojenie: USB 2.0
● Požiadavky OS: Windows, Mac, PS4, PS5
● Rozmery: 327 × 114 × 39 mm
● Hmotnosť: 745 g

Hernú klávesnicu Niceboy ORYX K700X PRO kúpite za 77 €.

Viac informácií na www.niceboy.eu