NordVPN spustilo akčnú ponuku. VPN pripojenie so zľavou 80 %

0

Bezpečnejší internet je na nezaplatenie.

Stále však platí, aby ste neverili na internete všetkému. A najmä aby ste sa tam necítili bezpečnejšie. VPN pripojenie je riešenie, ktoré vám predsa len pomôže ukryť svoje stopy po internete.

Nie je to všeliek ale keď sa pripájate v obchodných domoch, hoteloch, po rôznych konferenciách alebo na neznámych miestach, je to rozhodne riešenie a vrelo ho odporúčame. Takisto aj v krajinách ako napríklad Rusko, kde sú niektoré weby a služby blokované. Nemusí každý správca siete vedieť, čo robíte na internete. Takéto pripojenie využijete aj v práci.

Server The Next Web upozornil na akciu poskytovateľa NordVPN, s ktorým na nej priamo kooperuje. Ak ste zvažovali vyskúšať nejaké to VPN pripojenie a bezpečnosť vás zaujíma, môže byť NordVPN vhodnou službou.

Prostredníctvom tohto linku získate zľavu 80 % na dvojročný prístup k bezpečným serverom tejto služby. Spoločnosť má 3500 serverov v 60 krajinách sveta. Bežná cena služby na dva roky je 345 USD, v akciovej cene je to 69 USD.

NordVPN využijete nielen na počítači s Windows alebo macOS ale aj na smartfónoch s operačným systémom AndroidiOS.

Zdroj: TheNextWeb

Prečítajte si aj:

Ako na VPN v smartfóne

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>