Sú pred nami najkrajšie sviatky v roku – Vianoce. My vám prinášame nové vydanie časopisu TOUCHIT, aby ste mali o príjemné čítanie postarané.

V novom čísle TOUCHIT vás zavedieme do najväčšej kinosály na Slovensku so SuperScreen technológiou a aj do premietacej miestnosti. Pozrieme sa aj do centrály Microsoftu v Prahe. Spolu s nami zistíte, že prišli na to, ako efektívne využívať čas a priestor. Poradíme vám aj s tým, ako si vybudovať nedobytný počítač a smartfón či ako vybrať najlepší notebook. Povieme vám ako funguje cielená internetová reklama a dozvieta sa o všetkých praktikách, ktorými na vás reklamný mágovia útočia.

Vyskúšali sme si aj najnovší operačný systém Android 7 a o naše skúsenosti sa samozrejme podelíme. Otestovali sme dual SIM smartfóny strednej triedy – za málo peňazí, veľa muziky, takisto Garmin fénix Chronos, PlayStation 4 Pro a na niekoľkých stranách prinášame testy slúchadiel. Takže ak zháňate naozaj dobré slúchadlá, ste na správnom mieste a kúpa nového čísla TOUCHIT je dobrá voľba.

Virutálna realita sa dostáva čoraz masívnejšie na trh a keďže je dostupná, otestovali sme VR okuliare pre smartfóny. Aj s vašim telefónom si môžete vychutnať virtuálny zážitok. Stačí si prečítať náš článok a zistíte, ktoré okuliare sú vhodné práve pre vás.

Otestovali sme toho však oveľa viac – najvýkonnejší herný počítač OMEN X od  HP, prvý notebook s vodných chladením ASUS ROG GX700VO, reproduktory, 4K akčnú kameru a prenosné Wi-Fi zariadenia.

Ak ste televízny maniak a radi pozeráte telku, určite sa vám bude hodiť aj tá v mobile. Porovnali sme mobilné aplikácie na sledovanie TV. Prezradíme vám aj to, čo ste o Microsoft Office nevedeli, dozviete sa 10 faktov o Windowse a je toho oveľa viac. Zadarmo si budete môcť stiahnuť zálohovací softvér Ashampoo Backup 2016.

To však nie je všetko, čítajte ďalej, čo všetko za dovziete v najnovšom čísle TOUCHIT. TOUCHIT je moderný časopis pre moderných ľudí, ktorí milujú technológie tak ako my v redakcii. Nové vydanie na vás čaká v novinových stánkoch iba za 1,99 eura, alebo si môžete objednať výhodné predplatné a vyhrať atraktívne ceny>>

Pozrite si kompletný obsah vydania:

 

Predplatiteľská súťaž

Každého predplatiteľa, ktorý si objedná a zaplatí predplatné automaticky zaradíme do predplatiteľskej súťaže o hodnotné ceny ako smartfóny, reproduktory, slúchadlá, vybavenie pre inteligentnú domácnosť či ďalšie doplnky. Viac informácií o výhrach nájdete na www.touchIT.sk/sutaz2016

Veľký hardvérový sprievodca výberom notebooku

Chystáte sa na nákup nového notebooku? Zavalilo vás obrovské množstvo modelov a vôbec netušíte, ktorý máte vybrať? Neviete, čo je v danej cenovej kategórii výhodné a čo naopak do neba volajúca drzosť predajcu? Náš hardvérový sprievodca vám podá pomocnú ruku.

Microsoft ukázal, ako efektívne využívať čas a priestor

Microsoft má v Prahe naozaj netradičné priestory a firma zároveň zaviedla aj nový spôsob organizácie pracovného času. Tieto dva faktory sú riešené podľa nových vízií spoločnosti Microsoft, ktoré už prešli zaťažkávacou skúškou v centrále tejto firmy. V Prahe je tak možné vidieť finálnu verziu moderného riešenia priestorov. Novinkou je aj viac otvorenosti a voľnosti. Podstatnou zmenou je tiež možnosť práce mimo kancelárie, teda viac voľnosti aj v čase. Otvorené priestory pritom nie sú v už klasickom štýle „open office“, riešenie je úplne iné a konštatujeme, že veľmi inovatívne a podľa interných aj externých prieskumov naozaj funkčné. Poďte sa na tieto priestory pozrieť spolu s nami.

Nedobytný počítač a smartfón

Všade samé vírusy, odcudzenie dát a iné ohrozenia. Spravidla by sa zdalo, že najúčinnejšie riešenie bude vypnúť počítač. To je ale iba najjednoduchšie riešenie a navyše nie je možné, ani vám veľmi nepomôže. Minimálne preto, lebo nejaký ten kus vašej digitálnej stopy ste nahrali na Facebook alebo ponechali nevymáhateľnému osudu na diskoch Googlu a Microsoftu. Poradíme vám, ako si vybudovať nedobytný počítač a smartfón.

VR okuliare pre smartfóny

V minulom vydaní časopisu TOUCHIT sme vám priniesli podrobné dojmy z testovania virtuálnej reality PlayStation VR. V tomto článku sme sa zamerali na VR okuliare pre smartfóny. Nie všetci používatelia však majú záujem kupovať si okuliare za 400 eur a tak vám poradíme, ako si vybrať tie správne a neminúť na to celý majetok.

Porovnanie mobilných aplikácií na sledovanie TV

Smartfóny a tablety sa stávajú čoraz obľúbenejšími obrazovkami, na ktorých používatelia sledujú TV vysielanie. To môžete sledovať pomocou externej antény, alebo vďaka špecializovaným aplikáciám internetovej televízie. Druhá možnosť je čoraz obľúbenejšia a na Slovensku máme nadštandardne bohatú ponuku služieb. Porovnali sme ich.

 

TOUCHIT je moderný časopis pre moderných ľudí, ktorí milujú technológie tak ako my v redakcii. Nové vydanie na vás čaká v novinových stánkoch iba za 1,99 eura, alebo si môžete objednať výhodné predplatné a vyhrať atraktívne ceny>>