Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť HP Inc. predstavila nové rady monitorov určené pre domácich používateľov i firemných zákazníkov. Novinári si mohli na tlačovej konferencii v Bratislava mohli prezrieť novinky z radu 5, určené pre domácich používateľov, ako aj zástupcov najpokročilejšieho radu konferenčných monitorov radu 7. Tie doplnila zaujímavá ergonomická bezdrôtová klávesnica HP 960.

Monitory radu 5

HP obmieňa svoj rad displejov pre domácich používateľov a predstavuje prvé monitory radu HP Series 5. Modely 24, 27 a 32 teraz ponúkajú kontrastný pomer 1500:1 a vylepšenú obnovovaciu frekvenciu 100 Hz. Vďaka tenkému, ľahkému prevedeniu a pridanému portu HDMI je ich možné bez námahy pripojiť k viacerým zariadeniam naraz.

Monitory radu 7

Ďalšou novinkou sú monitory HP Series 7 Pro, ktoré sú najpokročilejším radom konferenčných monitorov. Monitory HP Series 7 Pro s uhlopriečkou 27 a 34 palcov sú prvým konferenčným radom monitorov s integrovanou webovou kamerou s umelou inteligenciou pre ochranu súkromia, ktorá zaisťuje virtuálnu spoluprácu. Nový rad zahŕňa 11 modelov a tvorí najširšiu ponuku monitorov HP triedy DreamColor, ktoré poskytujú ohromujúci a čistý obraz.

HP 727pu_OfficeZdroj: HP

Klávesnica HP 960 predstavuje vrchol v oblasti adaptabilných klávesníc. Vďaka svojmu unikátnemu dizajnu a dvom zónam ponúka klávesnica vysokú mieru pohodlia a prispôsobenie individuálnym potrebám používateľov. S 20 programovateľnými klávesmi a samostatnou numerickou klávesnicou je HP 960 ideálnym riešením pre rôzne pracovné úlohy. Integrovaná klávesa Copilot využíva možnosti umelej inteligencie, aby uľahčila každodenné činnosti.

Vďaka bezdrôtovému pripojeniu cez Bluetooth® a hardvérovému kľúču umožňuje ľahkú integráciu do akéhokoľvek pracovného prostredia. Klávesnica tiež reflektuje záväzok spoločnosti HP k udržateľnosti – je vyrobená z 50 % recyklovaných materiálov a jej obal pochádza z udržateľných zdrojov.

Ergonomická bezdrôtová klávesnica HP 960

Ceny a dostupnosť v SR:

  • Monitor HP 524sf je na HPobchod.sk k dispozícii za 104,16 eur bez DPH
  • Monitor HP 527sw je na HPobchod.sk k dispozícii za 129,99 eur bez DPH
  • Monitor HP 532sf je na HPobchod.sk k dispozícii za 172,49 eur bez DPH
  • Monitor HP 724pf je na HPobchod.sk k dispozícii za 246,99 eur bez DPH
  • Monitor HP 740pm je na HPobchod.sk k dispozícii za 1450,99 eur bez DPH
  • Monitor HP 732pk je na HPobchod.sk k dispozícii za 850,99 eur bez DPH
  • Ergonomická bezdrôtová klávesnica HP 960 bude v SR v predaji od júna za odporúčanú cenu 97,99 eur.

Značky: