O2 rozšírilo ponuku aplikácií v O2 SMART Paušáloch: Pribudol aj Microsoft 365

0

Súčasťou prémiových aplikácií je aj predplatné danej služby.

O2 SMART Paušály ponúkajú unikátny koncept. Súčasťou mobilného paušálu totiž môžu byť jedna, dve alebo tri (ak nevyužijete bonus na zariadenie) prémiové aplikácie, ktoré obsahujú aj predplatné danej služby.

O2 doteraz v rámci prémiových aplikácií ponúkalo služby SME, Denník N, Tidal, O2 TV a HBO GO. Od 10. novembra 2020 však rozširuje ponuku o ďalšie 2 prémiové a jednu štandardnú aplikáciu.

V prémiových aplikáciách pribudne služba Microsoft 365 Personal, ktorá obsahuje aplikácie Word, Excel, Powerpoint, Skype a iné a tiež 1 TB cloudového úložiska pre jednotlivca. Ďalšou prémiovou aplikáciou bude plný prístup k predplatnému obsahu lifestylového magazínu Refresher.sk v balíku Štandard.

Výber štandardných aplikácií rozšíri aplikácia obľúbenej služby Pokec.sk, s ktorou zákazník získa mesačne až 10 GB na jej používanie.

Internet na doma do konca školského roka za polovicu

O2 oznámilo aj akciovú ponuku na službu Internet na doma. Všetci noví zákazníci, ktorí si objednajú službu O2 Internet na doma od 10. novembra do 31. januára 2021, môžu získať výhodnejšiu cenu Strieborného a Zlatého tarifu s 50% zľavou platnou až do konca školského roka (do 30. júna 2021).

Strieborný Internet na doma tak získajú výhodnejšie len za 10 eur mesačne a Zlatý Internet na doma len za 15 eur mesačne s uplatnením digitálneho bonusu. K zlatému Internetu na doma navyše O2 bezplatne pribalí aj Modrú O2 TV s vyše 30 TV stanicami.

Zdroj: O2

Prečítajte si aj:

Nekonečné O2 SMART Paušály: O2 má mobilné paušály s neobmedzenými dátami

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár