Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

S blížiacim sa vydaním Halo 5: Guardians, naplánovaným na 27. októbra 2015, fanúšikovia z celého sveta postupne odhaľujú nové detaily tohto exkluzívneho titulu pre Xbox One.

V rámci kampane #HUNTtheTRUTH, ktorá pritiahla pozornosť hráčov niekoľkými hranými trailermi (All Hail a The Cost) a epizodickou rádiovou hrou dostupnou na HuntTheTruth.tumblr.com, fanúšikovia z celého sveta spojili sily pri odhaľovaní obalu hry Halo 5: Guardians.

Cez viaceré online kanály sa šírilo niekoľko tajomných obrázkov bez žiadnych ďalších inštrukcií, vysvetlení či odkazov na univerzum Halo. Netrvalo dlho a Halo komunita prehľadala internet a dala dohromady všetky kúsky záhady vedúc k odhaleniu obalu hry Halo 5: Guardians.

Dnes sa môžeme podeliť o obal hry Halo 5: Guardians, vrátane špeciálnej video verzie zviditeľňujúc útočný tím Sparťanov, ktorý zohráva kľúčovú úlohu v rozhodujúcom súboji medzi Master Chiefom a Sparťanom Lockem.

Kto sú títo Sparťania? Tieto a mnohé iné záhady budú odhalené na blížiacej sa svetovej premiére Halo 5: Guardians na E3 2015.

 Nezabudnite sledovať Halo Waypoint pre aktualizované informácie o Halo a navštívte Xbox Wire pre ďalšie detaily o Halo 5: Guardians, konzole Xbox One a ďalších novinkách.

Značky: