Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Na Viberi je nová futbalová komunita. Okrem pravidelných informácií prichádza aj s originálnymi futbalovými samolepkami

Obľúbený športový portál sport.aktuality.sk sa pripojil k populárnej komunikačnej aplikácii Viber, aby priniesol všetkým slovenským fanúšikom futbalu novú komunitu nazvanú Futbal na Slovensku. Členovia Viber komunity sa budú pravidelne dozvedať dôležité informácie zo sveta slovenského, ale aj svetového futbalu. Súčasťou spustenia komunity je tiež uvedenie špeciálneho balíčka samolepiek zadarmo pre všetkých športových fanúšikov. Môžu tak „rozdávať góly“ aj z pohodlia domova a zdieľať medzi sebou nielen dôležité futbalové novinky, ale aj zábavné samolepky a cítiť sa tak každý deň súčasťou hry.

„Cieľom komunity je sprostredkovávať fanúšikom futbalu prehľadné a zaujímavé informácie zo sveta futbalu tak, aby ich dostávali v rámci svojej obľúbenej aplikácie a nemuseli ich vyhľadávať inde. V našej komunite Futbal na Slovensku nájdu všetko, čo ich môže zaujímať. Okrem obsahu budeme tiež organizovať rôzne ankety týkajúce sa futbalových zápasov, ale aj toho, čo by členovia v komunite radi videli, „povedal šéfredaktor šport.sk Marek Balický zo spoločnosti Ringier Axel Springer. „Futbal je tiež zábava, a tak sme pre našich členov pripravili naozaj vydarený balíček samolepiek s futbalovou tematikou, ktorá im umožní žiť futbalom bez toho, aby si museli obúvať kopačky“, hovorí Marek Balický.

Viber je s futbalom spojený v celom našom regióne a to napríklad v Srbsku, Grécku alebo Maďarsku, kde je partnerom FC Red Star Belgrade a Partizan FC, Olympiacos FC, PAOK FC a Ferencvárosi TC.

„Sme veľmi radi, že môžeme oznámiť, že naše partnerstvo so sport.sk je najnovším prírastkom do portfólia športových futbalových projektov. Futbal je vášeň, ktorá vytvára silné emócie a komunita na Viberi je dokonalým miestom na zdieľanie takýchto vibrácií kedykoľvek a kdekoľvek z pohodlia vášho mobilného telefónu. V kombinácii s originálnymi nálepkami dávame futbalovým fanúšikom jedinečnú príležitosť digitálne sa vyjadriť silnými odkazmi zo slovenského športového sveta, “ dodáva Daniela Ivanova, Business Development Director pre Európu v spoločnosti Rakuten Viber.

Najnovšie informácie o aplikácii Viber sú vždy pripravené v oficiálnej komunite Viber Slovakia. Tu sa dozviete novinky o nástrojoch v aplikácii a môžete sa tiež zúčastniť zaujímavých ankiet.

Značky: