Ochranné sklo pre Samsung Galaxy S11 poukazuje na možné štíhlejšie rámy a užší spodok

0

Chystaný model Samsung Galaxy S11 prinesie viacero drobných dizajnových zmien. 

Overené aj neoverené informácie o modeloch radu Samsung Galaxy S11 prichádzajú stále častejšie. Za sebou už máme náhľady všetkých troch verzií, ako aj pár informácií o fotoaparáte. Teraz sa dozvedáme niečo aj o ochrannom skle a s tým súvisiacom dizajne. Na novinku upozornil portál GSMArena.

Podľa ochranného skla vieme usúdiť, že chystané modely majú mať tenšie rámy, než predchádzajúca generácia S10. Takisto v porovnaní s radou Note10 majú byť rámy zúžené. 

Samsung Galaxy S11 by mal mať 6,7-palcový Dynamic AMOLED displej s QHD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Model S11e bude pôsobiť viac športovo, nakoľko dostane 6,4-palcový FHD+ displej. Naopak S11+ má mať najväčší displej, až 6,9-palcový QHD+.

Všetky chystané modely radu Samsung Galaxy S11 majú byť dodávané spolu s čítačkou odtlačkov prstov v displeji. Tlačidlá napájania a hlasitosti majú byť umiestnené na pravej strane zariadenia, čo nebýva veľmi zvykom. 

Zdroj fotografií: LetsGoDigital, GSMArena

Zdroj: GSMArena

Prečítajte si aj:

Samsung si zaregistroval nový Bright Night senzor pre Galaxy S11. Pripravuje revolúciu v mobilnej fotografii?

Značky:

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>