Tie si však zaslúžia poriadnu kritiku.

Povedzme si to hneď na začiatku. Uniknuté fotografie (aj video) spoločnosti OnePlus vôbec nevyšli. Na jednej strane síce potvrdzujú blížiace sa uvedenie skladacieho telefónu OnePlus Open na trh, avšak každá jedna zverejnená fotografia vyzerá mimoriadne neprirodzene. V našich končinách pravdepodobne nikto nepozná herečku Anushku Sharma, takže môžeme hneď preskočiť na samotné kontroverzné snímky. 

Nejedna spoločnosť využíva stratégiu riadených únikov, pričom snáď žiadna (okrem Googlu), to nerobí tak “umelo”, ako sa to tentokrát podarilo spoločnosti OnePlus. Spoločnosť sa totiž pripravuje na uvedenie svojho prvého skladacieho telefónu, pričom by malo ísť podľa doterajších únikov o skutočné vlajkové zariadenie, ktoré bude dostupné globálne už v októbri. Okrem toho sa hovorí, že by malo ísť o rebrandovaný model Oppo Find N3, ktorý bude pre zmenu dostupný iba pre čínsky trh.

Aktuálne sa však OnePlus rozhodlo pre svoju kampaň využiť jednu z najväčších indických hviezd, ktorej do rúk vložilo skladacie zariadenie. Nielenže to vyzerá tak, ako by Sharma v rukách nikdy nedržala skladací telefón, ale najviac do očí bijúci je fakt, že indická filmová hviezda s telefónom doslova pózuje a pritom sa tvári mimoriadne nezúčastnene. Všetko bolo síce zaznamenané na video, avšak celú situáciu veľmi dobre vystihujú aj fotografie nižšie.

OnePlus Open: Skladačka na skutočných fotografiáchZdroj: AndroidAuthority
OnePlus Open: Skladačka na skutočných fotografiách

Sharma zrejme ani nevie, ako sa skladací telefón používa. Nielenže ho najskôr otvorí zozadu, ale dokonca sa zdá, že nie je ani zapnutý. Na druhej strane je naživo vidieť dizajn pripravovaného skladacieho telefónu spoločnosti OnePlus, ktorý zodpovedá predchádzajúcim únikom.

Aj keď nie je nič oficiálne potvrdené, tak sa očakáva, že prvý telefón spoločnosti OnePlus bude predstavený už 19. októbra 2023.

Zdroj: AndroidAuthority

Prečítajte si aj:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.