Pozrite si Xiaomi Mi 10 Pro na prvých skutočných fotografiách (Galéria)

3

Tie prezrádzajú detaily, ktoré rozhodne potešia.

Očakáva sa, že spoločnosť Xiaomi predstaví svoje očakávané novinky už budúci mesiac. Malo by sa tak stať v rovnaký deň, ako Samsung uvedie modely Galaxy S20.

Dávnejšie sme už mohli vidieť niekoľko vizualizácií, ako by mohol modelový rad Mi 10 vyzerať. Objavovali sa rôzne prevedenia fotoaparátu v podobnom dizajne ako má aktuálna Mi 9 s pridaným jedným objektívom, dokonca sme sa mohli stretnúť aj s odvážnym dizajnom po vzore Mi MIX Alpha, pričom najnovšie skutočné fotografie (pôvodný príspevok bol už zmazaný) naznačujú, že Mi 10 Pro bude vyzerať podobne ako napríklad Mi Note 10.

Zostava fotoaparátov je rozdelená do usporiadania 3 + 1. Samostatne je umiestnený aj LED blesk, ktorý by mal dostať dve farby, aby bol dosiahnutý čo najprirodzenejší výsledok pri nočnom fotografovaní. 

USB-C port sa nachádza v spodnej časti vedľa mriežky reproduktora a slotu pre SIM kartu. Horná časť obsahuje reproduktor, mikrofón na potlačenie šumu a malý infraport

Vierohodnosť fotografií nevieme zatiaľ overiť, ale v sérii sa nachádza aj krabica predajného balenia, na ktorej sa v strede nachádza veľká desiatka, označenie Pro a je aj spomenutá podpora sietí 5G.

Pomerne pozitívnym prvkom na balení je aj logo Hi-Res Audio, pretože v posledných mesiacoch Xiaomi začalo produkovať smartfóny s veľmi kvalitnými fotoaparátmi, pričom vo väčšine prípadov bolo práve audio kameňom úrazu a výrazne zaostávalo za ostatnou výbavou smartfónov. Nakoľko sa na Mi 10 Pro nachádzajú dve mriežky pre reproduktory a aj v hornej časti smartfónu je jedna z nich na ideálnom mieste rovnako, ako v spodnej časti, môžeme predpokladať, že Xiaomi Mi 10 ponúkne veľmi dobrý stereo zvuk aj pri hlasnej reprodukcii.

K dispozícii je aj 65 W nabíjačka pre telefón s modelovým označením M2001J1C, čo opäť iba potvrdzuje niektoré predošlé správy o tom, že práve modelový rad dostane do svojej výbavy najrýchlejšie nabíjanie spomedzi všetkých smartfónov Xiaomi.

Fotografie modelu Mi 10 Pro sú s najväčšou pravdepodobnosťou vytvorené ďalším smartfónom Mi 10 Pro, teda pokiaľ budeme vychádzať z vodoznaku, kde je tento fakt vyobrazený. Tento údaj ďalej obsahuje aj rozlíšenie hlavného fotoaparátu. Ten by mal dostať senzor s rozlíšením až 108 Mpx, ktorý sme už mohli vidieť pri modeli Mi Note 10.

Zdroj: PlayFulDroid

Titulný obrázok: India Today

Prečítajte si aj:

Najlepšie video so smartfónom

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje tri dcéry.

3 komentáre

    • Predava sa Mi Note 10 Pro, tento bude mat vyrazne vyssi vykon, rychlejsi displej, mozno este lepsie fotaky a nema oznacenie „Note“.
      Mi 10 (Pro) ma celkom zaujima, priatelka ma Mi 9T a ked si clovek zvykne/nastavi MiUI, tak je to skvele a rychle. Len by som chcel stereo reproduktory a este o kusok lepsie fotoaparaty. Som zvedavy aka bude realna cena na trhu (asi 550-750€ a po dvoch mesiacoch snad o 100-150€ menej?)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>