Prenosný disk do nepohody Transcend ESD350C

1

Disky typu SSD sú aj v prenosnej verzii, napríklad nami testovaný model Transcend ESD350C s kapacitou 480 GB.

Vydržia viac otrasov ako klasické otáčkové disky, no nie sú nezničiteľné. Fotografi, kameramani alebo len hocikto z vás, kto často cestuje a disk nosí do drsného prostredia, ocení zvýšenú odolnosť. Disk má hliníkové a ešte k tomu pogumované telo, ktoré ho dostatočne chráni. Oproti čisto hliníkovým lepšie stlmí náraz a len tak ľahko ho nepoškriabete alebo neodriete pri páde.

Jeho rozmery sú 97 × 54 × 13 mm a je tak len o niečo dlhší ako platobná karta. Výrobca myslel na kompatibilitu a v balení sú káble USB-C do UCB-C ako aj USB-C do USB-A. Svoje údaje môžete zabezpečiť softvérom Transcend Elite, ktorý je dostupný pre majiteľov týchto diskov. Priemerná rýchlosť disku bola 315 MB/s pri čítaní a tiež zápise. Model ESD350C je dostupný ešte v kapacitách 240 a 960 GB.

Cena: 149 €

Zapožičal: Transcend

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Jeden komentár

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>