Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Značka Niceboy vstupuje na začiatku roku 2021 do segmentu audio techniky s vlastným radom mikrofónov. Na prelome roku predstavila najskôr dva modely konferenčných mikrofónov – Niceboy VOICE Call a model pre náročnejších Niceboy VOICE Call PRO. Konferenčné mikrofóny teraz doplnila dvojicou stolových mikrofónov pre streamerov a hráčov. Aj v tejto kategórii predstavila dva modely. Vstupný model Niceboy VOICE a pokročilejší model Niceboy VOICE Handle s ohybným ramenom a širším príslušenstvom.

Konferenčné mikrofóny

VOICE Call značky Niceboy je jedným z najdostupnejších stolových konferenčných mikrofónov na našom trhu. Hravo zvládne pracovnú schôdzku alebo on-line chat s rodinou či priateľmi. Aj napriek svojej dostupnej cene ponúkne všesmerové snímanie zvuku v stereo kvalite. Jeho používanie je jednoduché a intuitívne. Navyše má také malé rozmery, že si ho je možné vziať všade so sebou.

VOICE Call PRO v sebe obsahuje hneď dva prístroje naraz: mikrofón na konferenčné hovory aj reproduktor. Navyše je osadený aj portami na pripojenie externých slúchadiel a mikrofónu. Pripojenie Plug & Play a ovládacie prvky priamo na mikrofóne znamenajú jednoduché ovládanie.

Konferenčný mikrofón Niceboy VOICE Call kúpite za 29 €, verzia Niceboy VOICE Call PRO je za 62 €.

Stolové mikrofóny na streamovanie aj hry

Stolové mikrofóny Niceboy VOICE a VOICE Handle sú kondenzátorové mikrofóny s množstvom príslušenstva v balení a jednoduchým pripojením Plug & Play.

VOICE od značky Niceboy si dokáže poradiť s ruchmi z nežiaducich smerov, a to vďaka kardioidnej smerovej charakteristike a odnímateľnému pop filtra. Tripod (trojnožka) a flexibilný držiak umožňujú individuálne nastavenie.

Stolný mikrofón Niceboy VOICE

Stolný mikrofón Niceboy VOICE

Stolový mikrofón Niceboy VOICE kúpite za 54,90 €.

VOICE Handle je vybavený flexibilným otočným stojanom s nastaviteľným náklonom. Aj tu potlačenie nežiaducich vonkajších zvukov zaisťuje kardioidná smerová charakteristika mikrofónu. Pre čistotu zvuku je mikrofón vybavený odnímateľným pop filtrom, antivibračným držiakom a protiveterným krytom na mikrofón.

Stolový mikrofón Niceboy VOICE Handle kúpite za 58,90 €. Viac informácií na www.niceboy.sk

 

Značky: