Maďarské prestížne podujatie pre hráčov z krajín Vyšehradskej štvorky ponúka tímom skvelý prizepool 350 000 €. 

V4 Future Sports Festival je na scéne ešte len jeden rok, ale už sa stihol zapísať do pamäti všetkých milovníkov ešportov na Slovensku a v Európe. Maďarské podujatie venované hráčom a tímom prevažne z krajín V4 otvára opätovne svoje brány už 21. – 22. septembra 2019

V priestoroch Budapeštianskej Hungexpo si počas dvoch dní zmerajú sily tímy v dvoch hlavných tituloch – CS:GO a Fortnite a v 4 sprievodných súťažiach v tituloch Tekken 7, Gran Turismo, NBA 2k a FIFA a vy môžete byť pri tom. Vstup na medzinárodný festival ešportov je pre divákov voľný. 

Counter Strike: Global Offensive ponúka hráčom skutočne zaujímavý prizepool 300 000€. Lákavá odmena zaručí napínavé zápasy medzi 4 pozvanými tímami – Mousesports, Virtus Pro, Ninjas in Pyjamas, Made in Brazil; a 4 tímami, ktoré sa z národných kvalifikácií prebojovali na hlavný turnaj – Tricked, EZ4ME, Gamerzone.gg, Adwokacik. Hlavný súboj najlepších európskych tímov o prvú cenu 150 000€ prebehne v nedeľu 22. septembra. 

Druhou dôležitou súčasťou turnaja je hra Fortnite, ktorá zažíva svoju premiéru na maďarskom podujatí. Dvojice z Slovenska, Česka, Poľska a Maďarska zmerajú svoje sily v tomto battle royale hite a rozdelia si medzi sebou prizepool 30 000€. 

V4 Future Sports Festival nie je len turnaji, ale aj zábavnom programe pre návštevníkov. Diváci sa môžu tešiť na dva dni plných hier, zábavy a súťaží. Free-to-play zóny a technologické novinky od prestížnych herných vystavovateľov, súťaž v Fortnite dance emotes, skvelé jedlo z krajín vyšehradskej štvorky či prezentácia techniky maďarskej armády – toto všetko ponúka V4 svojich návštevníkom úplne zadarmo. 

Takže, ak patríte (nielen) k fanúšikom hier a elektronického športu, zavítajte už 21. – 22. septembra do Budapešti na V4 Future Sports Festival. Aj by sa tak môžete stať súčasťou ešportového podujatia, ktoré mení profesionálnu scénu v Európe a umožňuje ďalej rozvíjať hráčsku komunitu. Viac informácií nájdete na webe V4.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Značky: