Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Ricoh Europe podpísala dohodu so spoločnosťou Zebra Technologies, aby svojim zákazníkom v oblasti riadených tlačových služieb, zabezpečila jediné kontaktné miesto pre všetky požiadavky v rámci tlače štítkov.

Spoločnosť Ricoh Europe využije svoje overené a rozšírené servisné schopnosti a rozsiahlu servisnú sieť z EMEA na podporu existujúcich modelov zariadení na tlač štítkov spoločnosti Zebra, kdekoľvek sa nachádzajú. Táto spolupráca je nastavená tak, aby z nej profitovali hlavne logistika, maloobchod, zdravotníctvo aj výrobné podniky.

Tlačiarne štítkov – etikiet sú pre každodenné obchodné procesy rozhodujúce. Štítky s čiarovými kódmi a štítky RFID identifikujú výrobky a zásielky, čím umožňujú ich sledovanie po celom svete. Spolupráca so spoločnosťou Zebra zabezpečí spoločnosti Ricoh Europe ešte väčší prehľad a spoluprácu so zákazníkmi prostredníctvom monitorovania a reportov.

David Mills, generálny riaditeľ spoločnosti Ricoh Europe, hovorí: „Z tohto oznámenia budú mať značný úžitok naši zákazníci v oblasti riadených tlačových služieb. Okrem opätovného potvrdenia našej pozície ako spoločnosti poskytujúcej digitálne služby táto spolupráca dokazuje, že podporujeme klientov v zjednocovaní svojich prostredí s cieľom zabezpečiť plynulejšie a efektívnejšie spôsoby práce.“

Viac informácií nájdete na www.ricoh.sk.

Značky: