Rýchle bezdrôtové nabíjanie

0

Bezdrôtové nabíjanie zariadení je veľmi populárne a mnohé smartfóny sú už na takýto spôsob nabíjania pripravené.

Netreba totiž hľadať kábel, stačí smartfón položiť na nabíjačku a proces nabíjania sa začne. Hama bezdrôtová nabíjačka FC10 je určená na rýchle bezdrôtové nabíjanie rôznych zariadení kompatibilných so štandardom Qi. Jej výkon je 10 W, je tak vhodná aj pre zariadenia s podporou rýchleho nabíjania. Navyše je vyrobená ako luxusný produkt, s pevnou kovovou konštrukciou a elegantným textilným povrchom.

Súčasťou balenia je kvalitný USB-A/USB-C kábel s kovovými konektormi a odolným flexibilným opletením s dĺžkou 1,5 metra. Nabíjací proces sa optimalizuje pre nabíjané zariadenie, čo zaručuje maximálnu rýchlosť nabíjania a pritom šetrí akumulátor v zariadení. Vo výbave je aj ochrana pred prebitím, prepätím či skratom. Nabíjačka sa pripája do elektrickej siete cez adaptér (napr. pôvodný z telefónu). Vybrať si môžete vyhotovenie v krémovej bielej alebo v čiernej farbe.

Cena: 24,90 eur

Zapožičal: HAMA Slovakia

O autorovi

Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a tiež videoreportáží. Snažím sa byť na každej lepšej tlačovke či už na Slovensku alebo v zahraničí. Mám rád fotografovanie a tiež cestovanie.

Pridaj komentár