Samsung Galaxy S8+. Kam ale zmizol názov edge pre väčší telefón?

2

Presakujúce informácie o novom smartfóne Galaxy S8 pomaly vytvárajú ucelený obraz o tom, čo od tejto novinky čakať. Teraz sa objavil S8+.

Kto iný ako Ewan Blass by sa podelil o novú informáciu? Tou je logo z nejakého prezentačného materiálu, ktoré hovorí o ďalšej S8-čke.

Mohlo by to znamenať nie tretí telefón ale druhý, väčší od S8. Hovorí sa totiž, že Samsung zmení názvy a telefóny sa nebudú volať S8S8 edge. Minimálne vzhľadom na to, že oba budú podľa doteraz známych fotografií „edgové“. Teda kto bude chcieť Galaxy S8, bude musieť prijať fakt, že bude mať zaoblené displeje.

No a keďže S7 edge bol väčší ako S7, aj teraz očakávame príchod dvoch veľkostí. Je to vlastne povinná vec, aby sa výrobca nezdiskreditoval. Ak totiž predstaví len jednu veľkosť, používatelia stratia možnosť výberu. Niekto chce väčší, iní zase menší telefón. Predaje síce hovoria v prospech väčších telefónov s 5,5“ prípadne o niečo väčšou uhlopriečkou, no mať len jeden veľký telefón by bol poriadny risk. To bude jedna z posedných vecí, ktoré si Samsung môže dovoliť.

Špekulovať môžeme aj o tom, že prívlastok edge by si nechal pre Galaxy Note 8. Ten má mať plochý displej, no ak by Samsung uviedol na trh verziu so zaobleným displejom, mohol by jej dať prívlastok edge.

Prečítajte si:

Uniknuté fotky Samsungu Galaxy S8 prinášajú zaujímavé správy

Zdroj: Android Authority

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

2 komentáre

  1. Pingback: Tieto neoficiálne rendery zobrazujú Samsung Galaxy S8 v celej kráse | TOUCHIT

  2. Pingback: Samsung Galaxy S8: Porovnanie veľkosti s Note 7, takéto sú predpokladané ceny | TOUCHIT

Pridaj komentár