Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Samsung spustil týždňovú akčnú ponuku s názvom Galaxy Week.

Pokiaľ si od pondelka 22. 2. 2021 do nedele 28. 2. 2021 zakúpite jeden z vybraných prémiových smartfónov Samsung, získate navyše ako bonus bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Live v hodnote 169 Eur. Ponuka je dostupná v internetovom obchode www.samsung.sk.

Pokiaľ si počas Galaxy Week kúpite nové zariadenie z radu Galaxy Note20, Galaxy Z Fold2 5G alebo Galaxy Z Flip 5G, dostanete k nákupu bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Live v akomkoľvek farebnom prevedení ako bonus.

Bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Live ponúkajú jedinečný dizajn, ktorý sa snúbi s komfortom a čistým zvukom. Sú vybavené 11 mm wooferom, ktorý zabezpečuje dunivé basy, a 6,5 mm tweeterom s minimálnym skreslením. Galaxy Buds Live sú vybavené aktívnym rušením hluku (ANC), ktoré odfiltruje rušivé zvuky okolia a vy sa budete môcť sústrediť na prácu alebo si len v pokoji užiť svoju obľúbenú skladbu.

„Vymeňte starý za nový“ a získajte až 530 € naspať za váš starý telefón

Do konca apríla navyše pokračuje akcia „Vymeňte starý za nový“, v rámci ktorej môžete získať bonus až 200 Eur k výkupnej cene svojho starého mobilného telefónu, ak si zakúpite smartfón zo série Galaxy S21 5G.

Výkupná cena použitého mobilného telefónu sa odvíja od stavu zariadenia a situácie na trhu. Pre získanie bonusu musíte uviesť IMEI zakúpeného zariadenia série Galaxy S21 5G a doklad o jeho kúpe s dátumom od 25. 1. do 30. 4. 2021.

Podrobné informácie o akcii sú k dispozícii na stránke www.novysamsung.sk. Registrácia potrebných údajov musí prebehnúť na www.novysamsung.sk od 29.1. do 7. 5. 2021. Bonusová akcia trvá do 30. 4. 2021 alebo do vyčerpania bonusov.

Značky: