Sharp rozširuje rad farebných MFP formátu A3 o základný model

0

Spoločnosť Sharp Electronics CEE oznámila rozšírenie farebných MFP formátu A3 o základný model.

Model MX-2630N podporuje flexibilný spôsob práce a ponúka funkcie pre jednoduché použitie, ktoré sú spoločné pre celý rad farebných MFP formátu A3 . To znamená, že Sharp teraz ponúka používateľom v malých a stredných podnikoch (SMB) a menších pracovných skupinách rovnaký zlepšený výkon v rozsahu od 26 do 75 str./min.

Model MX-2630N štandardne zahŕňa celý rad intuitívnych funkcií urýchľujúcich prácu, okrem iného upraviteľné používateľské rozhranie dostupné pomocou 7” dotykovej obrazovky a integrované pull-printing riešenie. Táto jedinečná ponuka od spoločnosti Sharp eliminuje potrebu tlačového servera alebo akéhokoľvek komplikovaného rozširujúceho systému. Používatelia môžu miesto čakania pri obsadenom zariadení bezpečne tlačiť z akejkoľvek sieťovej MFP.

Okrem naplnenia všetkých základných potrieb v oblasti tlače, skenovania a kopírovania je možné MX-2630N jednoducho integrovať do existujúcich workflow vrátane mobilných a cloudových aplikácií. Používatelia sa môžu pomocou MFP pripojiť k populárnym verejným cloudovým službám, ako je BOX, SharePoint a Microsoft Drive. To znamená, že informácie je možné kdekoľvek a kedykoľvek bezpečne zdieľať.

Sharp ponúka podnikom taktiež ďalšiu flexibilitu v podobe širokej palety voliteľných funkcií, okrem iného rad pokročilých možností dokončovania, funkciu Office Direct Print a architektúru Sharp Open System.

Alexandr Stočes, Product Manager, Sharp Electronics ČR a SR, uvádza „Vieme, že ak sa má technológia používať a má mať reálny dopad na produktivitu podniku, potom musí byť jednoduchá, intuitívna, jednotná a zároveň musí byť schopná spojiť sa s ostatnými zariadeniami. Vďaka zameraniu na funkcie, ktoré prinášajú podnikom tie najväčšie výhody, je náš inovovaný rad farebných MFP formátu A3 obrovským úspechom a pomáha vytvoriť lepšie pracovné prostredie pre našich zákazníkov po celej Európe“.

Základný model MX-2630N posilňuje ponuku spoločnosti Sharp v oblasti radu MX farebných MFP formátu A3, ktorý teraz zahŕňa 14 modelov zameraných na potreby prostredia pracovných skupín SMB. Zjednodušené produktové rady, spoločné používateľské rozhranie a ovládanie a zdieľané spotrebné materiály znamenajú, že je rad MX prínosom tak pre kancelárskych pracovníkov, ako pre vlastníkov podnikov, IT manažérov a partnerov obchodných kanálov.

Model MX-2630N je už teraz k dispozícii v spoločnosti Sharp a u ich partnerov.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár