Sony Xperia L4 oficiálne: Tri fotoaparáty a displej 21:9

0

Cenu zatiaľ nepoznáme.

Sony predstavilo svoj nový smartfón z kategórie cenovo dostupných zariadení. Nová Xperia L4 prináša viacero medzigeneračných vylepšení – konkrétne trojitý zadný fotoaparát, displej s pomerom strán 21:9 a bočný snímač odtlačkov prstov.

Novinka ponúka 6,2-palcovú uhlopriečku a rozlíšenie HD+. Zadné fotoaparáty pozostávajú z 13 Mpx hlavného fotoaparátu, 5 Mpx ultraširokouhlého fotoaparátu a 2 Mpx senzoru hĺbky. Predný fotoaparát má rozlíšenie 8 Mpx.

Sony Xperia L4

Sony Xperia L4. Zdroj: Sony

Xperia L4 využíva rovnaký procesor ako jej predchodca – MediaTek Helio P22. Operačná pamäť je 3 GB RAM, úložisko má 64 GB. Nechýba 3,5 mm jack. Batéria ponúka 3580 mAh, k dispozícii je aj rýchle nabíjanie.

Sony Xperia L4 príde na trh na jar v čiernej a modrej farbe. Cena nebola oznámená, avšak Xperia L3 štartovala s cenou na úrovni 199 eur.

Zdroj: Sony

Prečítajte si aj:

Sony Xperia 5: Malý veľký telefón (RECENZIA)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár