Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions Europe ponúkne návštevníkom veľtrhu Integrated Systems Europe 2024 (ISE) exkluzívnu príležitosť vidieť najnovšie produkty v oblasti projekčnej technológie.

Vystavený bude nový 4K UHD projektor Sharp P721Q, ktorý je súčasťou úplne novej rodiny pozostávajúcej z dvoch nových modelov Sharp P601Q a Sharp P721Q, ktoré pokračujú v dedičstve kvality a odborných znalostí spoločnosti NEC v oblasti vývoja projektorov. Oba projektory využívajúce technológiu DLP a jas 6 0007 200 ANSI lúmenov nanovo definujú vizuálne zobrazenie a sú ideálne pre zasadacie miestnosti, múzeá a prostredie vysokoškolského vzdelávania.

Nové projektory Sharp s vysokým rozlíšením 4K UHD poskytujú výnimočnú kvalitu obrazu, dokonalú čistotu obrazu a obraz, ktorý osvetľuje detailné informácie. Úplne utesnený optický motor a laserový zdroj svetla nevyžadujú žiadnu údržbu pre dlhú životnosť 20 000 hodín, takže výmena filtrov a lámp je úplne vylúčená. Používatelia navyše môžu dosiahnuť najjemnejšie vyrovnanie obrazu pomocou motorizovaného zoomu a zaostrovania, ktoré dopĺňa plne motorizovaný posun objektívu pre presný a jasný obraz. Všestranné projekčné funkcie uľahčujú umiestnenie projektorov, čím zjednodušujú inštaláciu a potenciálne znižujú náklady na nastavenie. Vďaka laserovej rizikovej skupine 2 nové modely eliminujú potrebu predpísaných bezpečnostných opatrení, čím zabezpečujú bezpečné a bezstarostné prevádzkové prostredie.

„Sme hrdí na to, že môžeme uviesť na trh dva nové modely 4K UHD projektorov od spoločnosti Sharp. Vďaka vynikajúcej kvalite obrazu a rozlíšeniu bez pixelov získate najlepší zážitok z informácií bohatých na detaily na veľkej obrazovke. Vďaka konštrukcii bez filtrov, laserovému zdroju svetla, ako aj utesnenému a proti prachu chránenému optickému laserovému motoru môžu používatelia využívať výhody bezstarostnej a bezúdržbovej projekcie počas celej životnosti projektora, až 20 000 hodín,“ povedal Alistair Round, produktový manažér komerčných displejov a firemných projektorov v spoločnosti Sharp NEC Display Solutions Europe.

Navštívte stánok Sharp/NEC na veľtrhu ISE 2024 (stánok E500, hala 3) od 30. januára do 2. februára a exkluzívne si pozrite nový 4K UHD projektor Sharp P721Q. Očakáva sa, že oba nové 4K UHD projektory Sharp budú k dispozícii v septembri 2024.

Kvalita robí rozdiely – Sharp NEC Display Solutions.

Kompletný sortiment produktov spoločnosti Sharp/NEC nájdete TU.

Dostupnosť a distribúcia produktov:

Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov Sharp/NEC.

Distribútori pre SK sú:

– AP Media SK – https://www.apmedia.sk/
– AT Computer SK – https://www.atcomp.sk/
– eD System SK – https://www.edsystem.sk/

3 roky záruka výrobcu:

Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov.
Výrobca tak ponúka najvyššiu bezpečnosť investície a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo.
Spoločnosť Sharp/NEC ponúka pre svoje výrobky službu SERVICE PLUS – záväzok kvality.

Sharp/NEC servis a podpora.

Servis výrobkov Sharp/NEC zabezpečuje spoločnosť:

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o., Za Štadiónom 3, 900 01 Modra, SK
SR  Tel.: +421 948 657 147