Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nová limitovaná edícia HONOR 90 Peacock Blue dostala vďaka spolupráci s digitálnou umelkyňou BECHA svieži umelecký nádych.

Predstavenie na veľtrhu IFA

Limitovanú edíciu „HONOR 90 Peacock Blue x BECHA“, Honor predstaví už 1. septembra na veľtrhu IFA v Berlíne. Digitálna umelkyňa BECHA vdýchla ikonickému modelu Peacock Blue svoj špecifický rukopis a taktiež vytvorila exkluzívnu krabičku, ktorá dokonale ladí s prémiovým štýlom telefónu. Nejde len o obyčajný obal, je to zároveň dôkaz, že spojenie dizajnu a funkčnosti môže ísť ruka v ruke.

BECHA – umelkyňa, ktorá stojí za týmto dielom

Ponoriť sa do sveta umelkyne BECHA je ako vstúpiť do ríše, kde zdanlivo nesúvisiace obrazy nachádzajú harmóniu a vytvárajú moderné prostredie nabité vtipom, životom a vrstvami významov. Stopa umelkyne BECHA je v oblasti digitálnych koláží nepopierateľná – má za sebou výstavy vo svetových metropolách, ako je Štokholm, Londýn a New York, a jej tvorba ovplyvňuje medzinárodné digitálne umenie. Naša spolupráca zachytáva jej charakteristický štýl, vďaka čomu je každý HONOR 90 z tejto limitovanej edície zberateľským snom.

Značky: