Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

V novom rozšírení Sunset Overdrive ide do tuhého

 Minulý mesiac Insomniac Games odhalili nové rozšírenie pre Sunset Ovedrive s názvom Dawn of the Rise of the Fallen Machines. Dnes si ho môžete zahrať.

Rozšírenie je súčasťou Season Pass alebo si ho môžete z Xbox Store zakúpiť za 9,99 eur. Obsahom Dawn of the Rise of the Fallen Machines sú nové zbrane, pasce a zosilňovače, nepriatelia a kostýmy. Navyše je dodávaný s obrovskou energetickou guľou, ktorú môže ovládať iba vy – hrdina.

V Dawn of the Rise of the Fallen Machines sa bitka, ktorá zúri už miliardu rokov, blíži k svojmu koncu. Rutinná záchranná misia učiteľov z továrne Fizzco Robotics sa zmení na útok v plnej sile s cieľom rozobrať a hacknúť obranu Fizzco. Nebojte sa. Pre vás to znamená iba jediné – stláčať kohútik a rozosievať spúsť medzi robotmi. Každý to, čo vie najlepšie! Postavte sa proti hrabivej spoločnosti Fizzco. Posledný. Krát. Možno nie tak úplne. Závisí to od predaja, prieskumu trhu a pod. Veď to poznáte.

Nový achievement v hodnote 200 bodov

Insomniac Games oslavuje 1. apríl tak, ako by ho oslávil iba maskot Fizzie, vydaním nového achievementu Worst Job in the Kingdom. Za odohranie a splnenie misie Floating Garbage do 15 minút získate až 200 bodov! Pustite sa do toho!

S predplateným Season Passom obsahuje Sunset Ovedrive celkovo 1925 bodov, to je takmer dvojnásobok, aký môžete získať plnením achievementov v základnej hre!

Odo dnes sa Sunset Ovedrive predáva vo vybraných krajinách, vrátane Slovenska, za trvalo zníženú cenu, 39,99 eur.

Značky: