SÚŤAŽ: Vyhrajte Homey + špeciálna 8 % zľava pre každého

0

V spolupráci so spoločnosťou SmarterHOME vám prinášame súťaž o zariadenie Homey, ktoré premení vašu domácnosť na inteligentnú.

Vyhrať Homey je jednoduché. Stačí, ak nám do 9. 12. 2018 vyplníte nižšie uvedený formulár, správne odpoviete na súťažnú otázku a zaradíme vás do žrebovania.

Navyše teraz vyhráva každý. Po skončení súťaže pošleme všetkým zapojeným špeciálny kód na 8 % zľavu na nákup cez SmarterHOME.sk na značky HOMEY, FIBARO, Danalock, NETATMO, Nanoleaf, LaMETRIC, iEAST.

Na funkčnosť a možnosti zariadenia HOMEY sme sa pozreli v tomto článku, v ktorom hľadajte aj správnu odpoveď na jednu zo súťažných otázok.

Súťaž prebieha do 9. 12. 2018 a riadi sa všeobecnými pravidlami súťaží. Výhercu žrebujeme 10. 12. 2018 a uverejníme ho na tejto stránke.

Výhercom je Oliver Laurinec , Oslany.

 

Partnerom tejto súťaže aj seriálu začíname s inteligentnou domácnosťou je SmarterHOME, špecialista na produkty pre domácu automatizáciu.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>