Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť TP-Link, popredný svetový dodávateľ sieťových prvkov a počítačového príslušenstva, predstavuje na slovenskom trhu nové univerzálne USB nabíjačky UP525 a UP540 pre všetky typy digitálnych zariadení.

Obe nabíjačky diskového tvaru sú osadené piatimi portami s praktickým usporiadaním do kruhu a vybavené technológiou Smart Charging spoločnosti TP-Link, ktorá dokáže rozpoznať pripojené zariadenia a prispôsobiť im parametre nabíjania (nastaviť optimálny nabíjací prúd). Modely sa líšia iba celkovým výkonom (25 W / 40 W).

Kompatibilita, rýchlosť a optimalizácia

Nabíjačky UP25 a UP40 umožňujú nabíjať až päť zariadení z jedinej zásuvky a významne tak šetria priestor. Elegantný kruhový design navyše poskytuje viac priestoru medzi jednotlivými USB portami a uľahčuje tak manipuláciu.

Sú kompatibilné so všetkými elektronickými zariadeniami s napájaním cez rozhranie USB vrátane inteligentných zariadení s operačnými systémami iOS, Android a Windows a väčšinou ostatných digitálnych zariadení bez ohľadu na kapacitu ich akumulátora, teda od veľkých tabletov po drobnú nositeľnú elektroniku.

Nabíjačky UP525 a UP540 ponúkajú aj režim ultra rýchleho nabíjania 5 V/2,4 A, ktoré je o 65 % rýchlejšie než u štandardných nabíjačiek dodávaných výrobcami jednotlivých zariadení. Pre ilustráciu, s technológiou TP-Link Smart Charging trvá plne nabiť inteligentný telefón iPhone 6s Plus podľa aktuálnej situácie iba 2,4 hodiny, zatiaľ čo s originálnou nabíjačkou Apple dosahuje doba nabíjania až 4,2 hodiny.

Mnohonásobná ochrana nabíjačky aj pripojených zariadení

Výrobca u nabíjačiek UP525 a UP540 veľmi dbal na bezpečnosť používateľov, nabíjaných zariadení aj samotného zdroja. Nabíjačky sú vybavené ochranou proti prepätiu, nadprúdu, prehriatiu, skratu, výkonovému preťaženiu, elektrostatickým výbojom a prúdovým rázom. Využívajú k tomu celú sériu bezpečnostných opatrení a moderných prvkov, od vysoko účinného pasívneho chladenia po kvalitne integrované obvody, ktoré znižujú straty.

Kľúčové vlastnosti:

  • Inteligentná automatická detekcia pripojeného zariadenia a nastavenie optimálnych podmienok nabíjania
  • Ultra rýchly režim šetrí až 40 % času
  • Praktické usporiadanie portov do kruhu
  • Univerzálna kompatibilita s digitálnymi zariadeniami všetkých typov
  • Kvalitná ochrana pripojených zariadení aj samotnej nabíjačky

Technické špecifikácie:

Hardvérové vlastnosti
Rozmery (š x h x v)96,4 × 96,4 × 28,6 mm
VýstupUP525: celkom max. DC 5 V / 5 A, každý výstup max. DC 5 V / 2,4 A

UP540: celkom max. DC 5 V / 8 A, každý výstup max. DC 5 V / 2,4 A

Vstup100-240 V AC

 

Ostatné
Obsah balenianapájací kábel