Uber podporuje hokej v Bratislave. Pre divákov posledného zápasu hokejového klubu HC SLOVAN Bratislava v základnej časti KHL v sezóne 2015/2016 na domácom ľade si preto pripravil prekvapenie – novoregistrovaní používatelia aplikácie získajú jazdu na zápas a z neho zadarmo.

 

V pondelok 8. 2. 2016 odohrá hokejový tím HC SLOVAN Bratislava svoj posledný zápas v základnej časti súťaže KHL na domácom ľade na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Aplikácia Uber si pripravila pre každého novozaregistrovaného používateľa veľké prekvapenie.

Stačí si stiahnuť aplikáciu Uber do svojho smartfónu, zaregistrovať sa a zadať potrebné údaje. Pri využití jazdy so službou Uber v deň zápasu a s použitím promo kódu VERNISLOVANU, každý nový zákazník dostane 2 jazdy, každú v hodnote 10 € úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je, že tieto jazdy musia začínať alebo končiť práve na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Fanúšikovia, ktorí sa chystajú na zápas a zaregistrujú sa do aplikácie Uber, sa teda budú môcť v pohodlí odviezť na zápas svojho tímu a podporiť ho.

„Chceme spolu s priaznivcami Slovana aspoň takto hokejistom poďakovať za ich doterajšie pôsobenie v základnej časti súťaže. Budeme pevne veriť, že Slovan v tejto súťaži zďaleka nekončí a spolu s fanúšikmi ho odprevadíme na šťastnú cestu do play-off,“ povedal Matej Beňuška, marketingový manažér Uber Bratislava.

S touto spoluprácou je spokojný aj Milan Vajda, marketingový riaditeľ Slovan Bratislava: „Je to taký malý darček od Uberu a Slovana fanúšikom za ich vernosť počas celej sezóny. Chceme, aby ľudia mali z každého domáceho zápasu pekný zážitok a tak verím, že toto k ich spokojnosti prispeje. Zároveň nadväzujeme na podobnú spoluprácu Uber s inými veľkými športovými klubmi, ako napr. Galatasaray Istanbul, Olympique Lyon, Chelsea Londýn, alebo basketbalový tím NBA Sacramento Kings.“

Obaja zdôrazňujú, že ich spoločným cieľom je aj znížiť počet automobilov parkujúcich v bezprostrednej blízkosti štadióna a odľahčiť tak túto lokalitu, čo isto privítajú obyvatelia v susedstve zimného štadióna.

Aplikácia Uber, líder medzi aplikáciami vo svojom segmente na Slovensku, je postavená na jednoduchom princípe – stlačením tlačidla na smartfóne si môžete objednať vozidlo a v priebehu niekoľkých minút byť na ceste do vášho cieľa. Uber, ktorý sa v decembri 2015 stal lídrom na trhu vo svojom segmente na základe počtu stiahnutí, sa do miestneho života zapája aktívne. Dal napríklad Bratislavčanom a návštevníkom mesta oživením tradície Propelera opäť príležitosť previezť sa na druhú stranu Dunaja, v akcii UberGIVING zozbieral šatstvo pre ľudí v núdzi, či po prvý raz zrealizoval vo svete populárne UberMAČIATKA. Počas jedného dňa v tejto akcii našlo nový domov 25% mačiatok, ktoré si ľudia objednali a používatelia aplikácie zároveň finančne pomohli Slovenskej aliancii na ochranu zvierat. Na konci minulého roka Uber v Bratislave v spolupráci so Slovenskou potravinovou bankou zorganizoval zbierku Daruj jedlo a vyzbieral pol tony potravín pre potrebných.

Svojou kampaňou VERNISLOVANU chce podporiť bratislavských hokejistov a fanúšikom dať príležitosť nechať sa pohodlne priviezť a odviezť zo štadióna.

HC SLOVAN Bratislava je najpopulárnejší hokejový klub na Slovensku. Od roku 2012 pôsobí v nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej lige. Vo svojej štvrtej sezóne bojuje o druhú účasť v play off. Domáce zápasy Slovana sú dlhodobo najnavštevovanejším športovým podujatím na Slovensku. V tejto sezóne ich videlo takmer 270 tisíc fanúšikov, pričom Slovan vypredal osem posledných zápasov za sebou. Slovan patrí do top 10 európskych hokejových klubov s najvyššou priemernou návštevnosťou.

Značky: