Uber spustil v Bratislave novú službu: Sľubuje väčší komfort

0

Cena ja vyššia o približne 30%.

Uber spustil v Bratislave novú službu s názvom Uber Comfort. Tá bola navrhnutá pre používateľov, ktorí vyžadujú od cesty v aute viac pohodlia. 

Aby mohli vodiči ponúkať Uber Comfort, musia spĺňať niekoľko požiadaviek. Patrí sem napríklad minimálny priestor na nohy, takže si cestujúci užijú viac pohodlia, keď si ich budú môcť vystrieť. Takisto musia mať vozidlo vyššej triedy ako napríklad Škoda Superb, Opel Insignia, Hyundai IONIQ alebo Peugeot 508. Ďalšími požiadavkami je odjazdených minimálne 250 jázd a hodnotenie na úrovni 4,9 a viac.

Cestujúci si budú môcť v rámci služby Uber Comfort vopred zadefinovať preferencie, ako je preferovaná teplota či to, či uprednostňujú tichú a pokojnú jazdu. Služba Uber Comfort je o niečo drahšia v porovnaní so štandardným UberomX a to približne o 30%.

Zdroj a titulná fotografia: TS Uber

Prečítajte si aj:

Uber je späť! Teraz už legálne

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>