Službu môžu využívať zákazníci spoločnosti UPC a to až na 3 zariadeniach súčasne.

Horizon Go umožňuje sledovať cez internet viac ako 60 TV programov bez nutnosti vlastniť ďalší set top box. Používateľ má vďaka tejto službe prístup k najbohatšej mobilnej ponuke TV kanálov, ktoré môže sledovať prostredníctvom Wi-Fi alebo 3G / 4G internetového pripojenia prakticky na celom území Slovenska.

Konkrétna ponuka dostupných TV kanálov je závislá od služby digitálnej televízie UPC, ktorú používateľ využíva. Horizon Go si môžu do 31. júla vyskúšať všetci používatelia digitálnej káblovej televízie UPC DIGITAL bezplatne. Od 1. augusta je služba spoplatnená mesačným poplatkom 1 EUR. Výnimkou sú používatelia digitálnej triple play služby s TV balíčkom Digital Basic a služby Digital Exclusive. Pre nich je Horizon Go k dispozícii zadarmo.

Službu mobilnej televízie je možné využívať vo webovom rozhraní na stránke Horizon.tv, ako aj na zariadeniach so systémom Android a iOS. Televízne vysielanie môžete na jednom účte sledovať až na 3 zariadeniach súbežne, bez ohľadu na to, či ide o počítač, telefón alebo tablet. Ďalšie informácie o službe sú uvedené na stránke spoločnosti UPC.

Na webovej stránke si môžete pozrieť zoznam dostupných TV kanálov, ako aj aktuálny TV program

Na webovej stránke si môžete pozrieť zoznam dostupných TV kanálov, ako aj aktuálny TV program

Počet mobilných TV služieb na Slovensku rastie

Horizon Go dopĺňa ostatné mobilné televízie, ktoré sú na Slovensku dostupné. Magio GO (Telekom) a Antik GO sa dajú využívať aj ako samostatné služby, Orange TV v mobile a SWAN Multimedia vyžadujú digitálnu televíziu od príslušného operátora.

Horizon Go ponúka najbohatšiu ponuku TV kanálov, ostatné služby však disponujú aj funkciou TV archívu, ktorú UPC vo svojej mobilnej televízii zatiaľ neponúka. Za zmienku stojí aj služba HBO Go, ktorá sa od zvyšku odlišuje, avšak takisto umožňuje sledovanie filmov a seriálov na mobilných zariadeniach.

Test novej služby a porovnanie s konkurenciou prinesieme v tlačenom vydaní magazínu touchIT.

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit