VIDEO: Apple vylepšil svoje hodinky. Apple Watch 2 sú výkonnejšie a s GPS modulom. Poznáme výdrž na batériu (doplnené)

3

Môžete s nimi aj plávať.

Spoločnosť Apple oficiálne predstavila druhú generáciu svojich inteligentných hodiniek. Nazývajú sa Apple Watch Series 2 a hoci majú totožný dizajn ako minuloročný model, prinášajú niekoľko vylepšení.

Najvýraznejšou zmenou je zabudovanie GPS modulu, čo ocenia používatelia, ale aj vývojári aplikácií. S hodinkami takisto môžete plávať – Apple kvôli tomu zmenil dizajn vnútorných komponentov. V neposlednom rade, hodinky sú výkonnejšie, vo výbave majú nový dvojjadrový procesor Apple S2. Kvalitnejší je aj displej, ten je dvakrát jasnejší.

S hodinkami Series 2 môžete aj plávať. Majú takisto GPS modul

S hodinkami Series 2 môžete aj plávať. Majú takisto GPS modul

Rovnako ako prvá verzia, aj nové hodinky budú dostupné vo viacerých prevedeniach. Pribudne verzia s keramickým telom a špeciálna Nike edícia hodiniek. Cena novej verzie začína na úrovni 419 eur.

Apple počas najbližších dní uvedenie na trh aj vylepšené hodinky prvej generácie. Tie majú nový názov – Apple Watch Series 1 – a vo výbave majú nový procesor, ktorý poháňa hodinky Series 2. Ostatné komponenty sú bez zmeny. Cena začína na 319 eur.

Nové hodinky Watch série 2 majú dvojjadrový procesor a GPS modul, napriek tomu je výdrž na batériu 18 hodín (podľa výrobcu). Samotná batéria má o 35 % vyššiu kapacitu ako to bolo v pôvodnej sérii 1.

Viac o vnútornom vybavení hodiniek nájdete tu:

Prečítajte si aj:

Minúta po minúte: Apple predstavil iPhone 7, Apple Watch 2 a ďalšie novinky

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

3 komentáre

  1. Pingback: Minúta po minúte: Apple predstavil iPhone 7, Apple Watch 2 a ďalšie novinky | TOUCHIT

  2. Pingback: iPhone 7: 10 vecí, ktoré nám Apple nepovedal | TOUCHIT

  3. Pingback: Exkluzívne: Apple Watch 2 v redakcii TOUCHIT | TOUCHIT

Pridaj komentár