Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Bezdrôtový headset G733, dodávaný v niekoľkých farbách, je stredobodom nového radu produktov, ktoré umožňujú hráčom prezentovať ich osobitý štýl.

Logitech G, značka spoločnosti Logitech a popredný inovátor herných technológií a vybavenia, dnes predstavuje novú kolekciu hráčskych zariadení, ktoré sú zamerané na sebavyjadrenie hráčov a zábavnú stránku hranie hier. Základom nového farebného radu Logitech G-Series Color Collection je bezdrôtový headset G733 LIGHTSPEED. Tieto plne vybavené hráčske slúchadlá s mikrofónom sú k dispozícii v štyroch žiarivých farebných odtieňoch, aby ste si mohli vybrať ten, ktorý najlepšie zodpovedá vášmu vkusu a pomôže vám doplniť herné prostredie tak, aby lepšie odrážalo váš vnútorný svet. Súčasťou novej farebnej kolekcie sú aj herné myši Logitech G203 a G305 a herná klávesnica Logitech G915TKL bez numerického bloku.

„Hry a ich streamovanie sa stávajú čoraz viac súčasťou popkultúry a s tým rastie aj snaha hráčov vystaviť na obdiv svoju osobnosť a štýl,“ povedal Ujesh Desai, generálny riaditeľ Logitech G. „S ohľadom na tento vývoj sme sa rozhodli navrhnúť kolekciu herného vybavenia, ktoré bude nielen výkonné, ale aj farebne atraktívnejšie.“

U herného vybavenia a jeho obalov prevládali skôr šedá, biela a čierna farby. S rastúcim počtom a rozmanitejším zložením členov hernej komunity dochádza k prispôsobovaniu hier i vybavenia ich potrebám, medzi ktoré patrí aj snaha o zviditeľnenie. S rastom obsahu vytvoreného používateľmi (UGC) a streamovania prostredníctvom sociálnych médií je na obrazovkách čoraz častejšie vidieť aj vybavenie tvorcov obsahu a ich herné prostredie, čo týchto hráčov motivuje, aby viac dbali na svoj imidž a premýšľali, čo farby ich herného vybavenia a prostredia oznamujú o ich individuálnom štýle a osobnosti. Nová farebná kolekcia od Logitech G umožňuje ľuďom zladiť herné vybavenie a prostredie tak, aby lepšie odrážalo ich vnútro. To prináša hlbší zážitok z hry nielen pre samotných hráčov, ale aj pre tých, ktorí ich sledujú.

Nový bezdrôtový headset G733 je k dispozícii v bielej, modrej, orgovánovej (svetlo fialovej) a čiernej farbe. Váži len 278 g a má farebný vymeniteľný hlavový popruh. Je tiež vybavený mäkkými dvojvrstvovými náušníkmi z pamäťovej peny, ktorá sa prispôsobí tvaru vašej hlavy, čo z G733 robí jeden z najpohodlnejších headsetov, aké kedy Logitech G navrhol. K dispozícii je aj doplnková kolekcia farebne zladených hlavových popruhov a set zábavných, rôzne tvarovaných krytov mikrofónu, ktorý je kompatibilný so všetkými headsetmi Logitech G.

„Chceli sme vytvoriť plnohodnotný headset, ktorý ľuďom umožní zvýrazniť ich individualitu,“ povedala Tiffany Beers, vedúca oddelenia audiotechniky v Logitech G. „Výsledkom je G733 a doplnkové príslušenstvo, ktoré sa pre tento účel perfektne hodí. Sú to spoľahlivé a veľmi kvalitné herné slúchadlá s mikrofónom, ktoré dokážu dobre zapadnúť do vášho herného kúta a demonštrovať váš osobitý štýl bez technických kompromisov.“

Okrem slúchadiel G733 si môžu hráči vybrať čiernu alebo bielu verziu bezdrôtovej mechanickej hráčskej klávesnice Logitech G915 TKL a čiernu, bielu, modrú alebo svetlo fialovú (orgovánovú) verziu hráčskej myši Logitech G203, či bezdrôtovej hráčskej myši Logitech G305.

„Hráči a streameri hľadajú rôzne spôsoby, ako vyjadriť svoj vkus a charakter,“ povedala Elspeth Eastman, hráčka, dabérka, speváčka a streamerka na platforme Twitch. „Keď hráme pre zábavu, chceme zároveň prezentovať to, akí sme. Teraz máme viac možností, ako to urobiť. Niekomu bude vyhovovať čierna, inému biela či orgovánová, a niekto použije kombináciu rôznych farieb.“

V Českej republike sa Logitech spojil s obľúbenou českou streamerkou Terezou „BATMANOVA“ Císařovou. „S Terezou chceme prehĺbiť vzťah hráčok a hráčov k našej novej hráčsko-farebnej kolekcii, ktorá sa točí okolo našich nových slúchadiel G733,“ prezradil Jiří Pacovský, SWE Gaming Marketing Manager. A dodal: „Sme radi, že do toho s nami šla a tešíme sa na odozvu mainstreamovej komunity.“

Bezdrôtový headset G733 LIGHTSPEED sa bude predávať za odporúčanú maloobchodnú cenu 149 €. Popruhy, ktoré sú k dispozícii v piatich variáciách, majú mať odporúčanú maloobchodnú cenu 9,99 € za kus a set piatich zábavných krytov mikrofónu 9,99 €. Klávesnica G915 TKL bude stáť 229 €, zatiaľ čo myš Logitech G305 LIGHTSPEED sa bude predávať za 59,99 € a herná myš Logitech G203 za 40,99 €. Všetky produkty by mali byť dostupné na trhu v septembri 2020. Pre viac informácií navštívte náš web a blog  alebo sa k nám pripojte na Twitteri a Instagrame.

Značky: