SÚŤAŽ: Vyhraj Motorola Moto X4

10

Vyhraj dizajnový skvost Motorola Moto Xv nádhernej modrej farbe. Pripravili sme si pre teba kvíz so siedmimi  otázkami, ktoré sa týkajú tohto unikátneho telefónu.

Súťaž prebieha do 18. 12. 2017 a výhercu smartfónu Motorola Moto Xuverejníme na tejto stránke. Do žrebovania zapojíme všetkých, ktorí v záverečnej časti kvízu vyplnia svoju e-mailovú adresu. Nezáleží teda, či si odpovedal správne.  Po dokončení kvízu si môžeš v časti Moje odpovede skontrolovať správnosť odpovedí s vysvetlením.

 

Výhercom súťaže je Anna Palachová, Banská Bystrica. Súťaž je ukončená. 

Otestujte sa hneď teraz krátkymi 7 otázkami a zaradíme vás do žrebovania.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

10 komentárov

  1. Ten dotazník je pokazený – nedá sa prejsť cez druhú otázku. Stále to píše že musím zodpovedať túto otázku aj keď som ju už zodpovedal.

  2. mohli by ste to nejako opravit … do sutaze by som sa chcel zapojit aj ja a vypisuje ze sa do kvizu mozem zapojit iba raz aj ked som sa este ani raz nezapojil

  3. Pingback: Vyhraj dizajnový skvost Motorola Moto X4 v nádhernej modrej farbe!

Pridaj komentár