Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Známa donášková služba Wolt prichádza s ďalšou novinkou. V Bratislave si od dnes cez Wolt objednáte už aj vybraný sortiment švédskej firmy IKEA. Donášková služba tak do svojho portfólia pridáva ďalšieho významného retailového partnera.

Od 1. apríla si môžu zákazníci cez Wolt objednať špeciality z obľúbeného švédskeho reťazca IKEA. V ponuke nájdu trvanlivé potraviny ako  napríklad dezerty a sušienky, snacky, rôzne prílohy, nápoje alebo mrazené potraviny, ako ryby, či legendárne mäsové i bezmäsité guľôčky. Švédske produkty budú kuriéri Woltu doručovať zákazníkom v Bratislave v šesť kilometrovom okruhu doručenia. „Vnímame, že zákazníci čím ďalej tým častejšie nakupujú online, a to aj potraviny. Dlhodobým cieľom IKEA je ponúkať rôzne možnosti pohodlného nakupovania, a preto sme sa rozhodli spolupracovať s Woltom. V našom stredoeurópskom regióne pôjde o druhú spoluprácu týchto spoločností, ktoré obe majú škandinávske korene. Veríme, že bude úspešná,“ hovorí Jakub Slavík, Food Commercial Leader IKEA Česká republika, Maďarsko, Slovensko.

Potraviny IKEA je možné objednať v aplikácii alebo na stránke www.wolt.sk medzi 11. a 22. hodinou. Minimálna výška nákupu z  IKEA je stanovená na 10 eur. Počas prvého týždňa budú môcť všetci zákazníci využiť bezplatné doručenie v rámci oblastí doručenia v Bratislave. Neskôr bude cena doručenia začínať od 1,49 eur.  Od 9. apríla do 19. apríla získajú zákazníci z nákupu navyše 20-percentný cashback, ktorý môžu použiť na ďalší nákup.

„Zákazníkom chceme vo Wolte vždy prinášať len tú najlepšiu ponuku, preto sa veľmi tešíme z tohto partnerstva. Výrobky z IKEA sú veľmi obľúbené a kvalitné, rovnako ako doručovací servis Woltu, pričom obe spoločnosti si zakladajú na zákazníckej skúsenosti. Naša spolupráca je súčasťou rozširovania nášho portfólia partnerov z oblasti retailu, čím smerujeme k tomu, aby sme čoskoro doručovali zákazníkkom všetko, čo sa zmestí do kuriérskeho batohu,“ hovorí o nadviazaní novej spolupráce Tomáš Beniak, generálny riaditeľ Wolt Slovensko. Rozšíriť práve ponuku potravín je pre Wolt v súčasnosti jednou z najväčších priorít.

Značky: