ZSSK dnes pre cestujúcich vypraví štyri posilové vlaky, ďalších trinásť vlakov pôjde v nedeľu

0

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) posilňuje dopravu v súvislosti s blížiacim sa začiatkom nového školského roka celkovo o 17 vlakov.

Dnes (piatok 31. augusta) budú z Bratislavy vypravené tri vlaky – jeden rýchlik ide do Humenného, jeden rýchlik cestujúcich dopraví do Košíc a jeden regionálny rýchlik má cieľovú stanicu v Žiline. Štvrtý posilový vlak kategórie EuroCity smeruje do Košíc z Prahy.

V nedeľu 2. septembra bude smerom na západ vypravených trinásť vlakov. Podrobnejší prehľad všetkých posilových vlakov ZSSK, ktoré sú zapracované v aktuálnom cestovnom poriadku, nájdete na http://www.slovakrail.sk/sk/aktuality/spaet-do-skoly-vlakmizssk.html. S ohľadom na technické možnosti a dopyt cestujúcich ZSSK posilní aj ďalšie pravidelné vlaky kategórií IC, Ex, R, RR a Os.

Obsadenosť vybraných vlakov počas najbližších dní (údaje sú aktuálne k 31. 8. 2018, uvádzame obsadenosť na 50 a viac %):

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Komentáre sú uzavreté