Nové vydanie časopisu TOUCHIT už nájdete vo vašej obľúbenej predajni tlače. Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať tiež cez mobilnú aplikáciu. Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Čo všetko v novom vydaní TOUCHIT nájdete?
Obálka TOUCHIT
Hlavnou témou vydania je upratovanie s technológiami. Na niekoľkých stranách vám poradíme, ako upratovať domácnosť s robotickými pomocníkmi, ale tiež ako si upratať Windows, alebo vyčistiť elektroniku. Venujeme sa aj pokročilej nanorobotike. Dokážete si predstaviť, že by nanoroboti opravovali vaše telo zvnútra? Veda je už aj v tomto smere ďaleko. Rovnako je to aj s umelou inteligenciou. Na sociálnych sieťach sa objavujú prvé virtuálne modelky, ktoré sa tvária ako skutoční ľudia. Je naozaj toto naša budúcnosť? Nezabudli sme ani na naše recenzie a testy. Predstavíme rodinu Samsung Galaxy S23 či najnovšie Windows tablety na slovenskom trhu. V súťaži môžete vyhrať Creative Stage 360 či slúchadlá Niceboy HIVE Beans. Zapojte sa do našich mesačných súťaží tu. Nové vydanie TOUCHIT 1-2/2023 už nájdete v každom dobrom novinovom stánku. Najlepšou cestou, ako sa dostať k časopisu je predplatné, za 18,90 eura>>

Pozrite sa, čo v novom vydaní TOUCHIT ešte nájdete:

AI Bing
AI Bing

Syntetickí influenceri a rozbehnutá špirála k mŕtvemu internetu

Hudba, ktorú počúvate, články, ktoré čítate, ľudia, ktorých obdivujete. Čo ak jedného dňa už všetko, s čím sa na internete stretnete, bude len produkt automatického systému. Budete sami, uväznení v syntetickom obsahu, s pocitom ľudskosti, ktorá bude len maľbou na stene jaskyne.
Nanoroboti
Nanoroboti

Veľká cesta k pokročilej nanorobotike

Roj pokročilých nanostrojov, riadene útočiacich na rakovinové bunky. Nanoroboticki lekári, doručujúci účinné liečivé látky presne do miest a buniek, kde sú potrebné. Miliardy nanochirurgov, opravujúcich zranenia priamo vnútri nášho tela. Poďte sa s nami pozrieť na magickú cestu, v rámci ktorej sa postupne odvažujeme tieto zázraky realizovať.
iRobot Roomba Combo j7+
iRobot Roomba Combo j7+

Jarné upratovanie s robotickými vysávačmi

Robotické vysávače sú užitoční pomocníci, ktorí vám uľahčia udržiavanie poriadku v domácnosti. Nie sú bezchybní, avšak dospeli už do štádia, keď si v cene do 300 eur môžete zakúpiť spoľahlivý vysávač, ktorý sa nestratí vo vašej domácnosti a niekoľkokrát do týždňa vám ju vysaje a vymopuje. Alternatívou sú vlajkové lode s novými technológiami, extra funkciami a dodatočným komfortom vďaka takmer bezúdržbovej prevádzke.
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S23 Ultra

Galaxy Rodina S23: Lepšie fotky v noci, viac výkonu a väčšia batéria

Rodina telefónov Galaxy S23 predstavuje ročný update najvyššieho radu smartfónov od Samsungu. Hlavné vylepšenia sú väčšie kapacity batérie a lepšia fotografická výbava.
Značky: