Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Zhruba 20 trnavských reštaurácií už potvrdilo spoluprácu so superaplikáciou Bolt Food, ktorá je od dnešného dňa dostupná aj v malom Ríme.

Trnava sa tak stala piatym slovenským mestom, v ktorom si používatelia aplikácie budú môcť objednať svoje obľúbené pochúťky priamo domov. Aplikácia Bolt Food bude pri príležitosti spustenia doručovať jedlo v okruhu 3 km zdarma a poskytne zľavu vo výške 30 % na všetky jedlá z reštaurácií. Objednávky budú prijímané v čase od 9:30 do 23:00. 

„Sme radi, že o naše služby je záujem už v piatich mestách. Po Nitre, Banskej Bystrici, Bratislave a Košiciach si na svoje prídu aj Trnavčania. Na výber budú mať napríklad burgre, ktoré sú všeobecne veľmi obľúbené a v minulom roku tvorili 15 % všetkých našich objednávok, ale objednať si budú môcť aj indickú kuchyňu či populárne farebné donuty,“ hovorí Soňa Mesiariková, country manager pre Bolt Food na Slovensku.    

Aplikácia Bolt Food na objednanie jedla sa dá stiahnuť cez Google Play alebo App store. Následne si stačí vybrať jedlo zo širokej ponuky reštaurácií. Pred potvrdením objednávky aplikácia zobrazí zákazníkom cenu a predpokladanú dodaciu lehotu. Počas celej doby môže zákazník sledovať stav svojej objednávky a priebeh doručovania. Platba za donášku prebieha bezkontaktne. Vodič donesie a nechá objednané, vopred zaplatené jedlo na mieste určenom zákazníkom cez aplikáciu. Po doručení dôjde k strhnutiu sumy za jedlo z platobnej karty uvedenej v aplikácii.

V Trnave si cez aplikáciu môžu zákazníci objednať jedlo z vybraných reštaurácií a kaviarní, medzi ktoré patrí Subway, Regal Burger, KFC, Shiva Restaurant či La Donuteria. Spektrum reštaurácií sa bude rozširovať a pravidelne budú pridávané ďalšie, aby zákazníci mohli otestovať, čo im najviac chutí. Napríklad ako Bratislavčan, ktorý si za minulý rok objednal jedlo až z 95 rôznych reštaurácií. Slovenskí zákazníci si v roku 2021 nechávali jedlo doručovať najviac v čase obeda a jednoznačne viedla ázijská kuchyňa či pizza. V tomto roku bude služba rozšírená aj o dovoz čerstvých potravín. Kuriéri budú rozvážať jedlo na adresy vzdialené do 8 kilometrov od nimi vybranej reštaurácie.

„Aplikácia Bolt Food tu nie je iba na objednanie jedla, či na nákup potravín.Snažíme sa tiež vytvoriť pracovné príležitosti pre našich partnerských vodičov. Pre reštaurácie, s ktorými spolupracujeme, je zároveň veľkou výhodou naša zákaznícka základňa tvorená ľuďmi, ktorí Boltu dôverujú a majú ho radi. Minulý rok sme napríklad mali zákazníka, ktorý si jedlo cez našu aplikáciu objednal až 390-krát. Radi by sme spustili Bolt Food aj v ďalších mestách, v ktorých Bolt do nedávnej doby pôsobil ako platforma pre prepravu osôb,“ dodáva Mesiariková. Cieľom platformy Bolt Food je pomôcť aj reštauráciám spustiť donášku a pomôcť im pri prekonaní následkov zložitého obdobia. Reštaurácie a kuriéri sa môžu prihlásiť na webových stránkach food.bolt.eu

Značky: