Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Bolt s radosťou oznamuje uvedenie svojich obľúbených elektrických kolobežiek v Banskej Bystrici. Obyvatelia tohto krásneho mesta teraz majú prístup k rýchlej, pohodlnej a ekologickej forme dopravy, ktorá výrazne prispeje k zlepšeniu mestskej mobility a znižovaniu dopravných zápch.

„Sme veľmi nadšení, že môžeme privítať naše kolobežky v Banskej Bystrici,“ povedal Peter Mesarč, Country Manager pre mikromobilitu v spoločnosti Bolt. „S naším predplatným Bolt Pass môžu užívatelia jazdiť na našich kolobežkách za len 0,10 € za minútu. Týmto spôsobom sa dostanú na miesto rýchlejšie a zároveň pomôžu znížiť dopravné zaťaženie mesta. Chceme podporiť miestnu komunitu a prispieť k udržateľnej mestskej mobilite. Veríme, že naši používatelia ocenia pohodlie a efektívnosť, ktoré naše kolobežky prinášajú.“

Elektrické kolobežky Bolt sú ideálnym riešením pre každodenné dochádzanie, návštevy obchodov či objavovanie mesta. Sú cenovo dostupné, pohodlné a vždy pripravené na jazdu. Používatelia môžu jednoducho stiahnuť aplikáciu Bolt, vybrať režim kolobežky, nájsť kolobežku na ulici a naskenovať QR kód na kolobežke, aby mohli začať svoju jazdu.

“Po dohode s mestom spúšťame prevádzku s no-go zónou pre námestie v historickom centre mesta. Takže užívateľ bude vidieť na mape, kde sa obmedzujúce zóny nachádzajú a tam parkovať nebude môcť. Je to aktívne viditeľné už teraz. Tento prístup zabezpečuje, že historické pamiatky a dôležité mestské oblasti zostanú chránené, pričom sa súčasne umožní pohodlný a efektívny pohyb používateľov kolobežiek v rámci dostupných parkovacích zón,“ dodáva Peter Mesarč.

Kolobežky Bolt sú dostupné na každom kroku a ponúkajú skvelú alternatívu k tradičným spôsobom dopravy. Či už ide o rýchly výlet do kancelárie, večerný program s priateľmi alebo bezpečnú jazdu domov, kolobežky Bolt sú tu vždy, keď ich potrebujete. Iba niekoľkými klepnutiami na telefóne si môžete kedykoľvek počas dňa vychutnať pohodlnú a spoľahlivú jazdu.

Tento nový spôsob dopravy prichádza s mnohými výhodami pre obyvateľov Banskej Bystrice, vrátane cenovej dostupnosti, pohodlia a príspevku k ochrane životného prostredia. Bolt je odhodlaný pokračovať v rozširovaní svojich služieb a prinášať inovatívne riešenia pre mestskú mobilitu.

Značky: