Facebook pripravuje zmeny: Pozrite si novú animáciu tlačidla Like

0

Gigant sociálnych médií sa usilovne snaží vylepšiť používateľské rozhranie svojich aplikácií.

Do aplikácie Facebooku prinesie niekoľko zmien dizajnu. Spoločnosť nedávno predstavila podporu tmavého režimu pre Facebook Lite a teraz sa spoločnosť snaží priniesť aj ďalšie dizajnové zmeny. Facebook v súčasnosti pracuje na novej animácii tlačidla Like. Po stlačení sa bude toto tlačidlo posúvať diagonálne, ako je možné vidieť vo videu nižšie.

Za zmienku stojí, že nová animácia tlačidla “Páči” sa objavila na webe Facebook a nie v aplikácii pre Android alebo iOS. To však neznamená, že nová animácia nebude k dispozícii v týchto mobilných aplikáciách.

Facebook pracuje aj na niektorých zmenách pre Instagram. Podľa zdroja, Instagram čoskoro dostane prepínač v štýle Facebooku. Obidve tieto funkcie sa momentálne nachádzajú vo vývojovej fáze, čo ich nasadenie môže ešte mierne oddialiť a na zmeny si budeme musieť chvíľu počkať.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Podcast Dotyk: Aký je Samsung Galaxy S20 a ako zamával korona vírus s MWC? (2. diel)

Značky:

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár