Facebook Zoznamka stále rastie. Rozširuje sa do ďalších krajín

0

Prichádza aj s funkciou Tajná láska, ktorá má napomôcť zblížiť potenciálnych partnerov.

Aktuálny počet krajín, v ktorých vieme využívať Zoznamku je už takmer dvadsať. Slovensko medzi nimi však už tradične chýba. Tento raz medzi nimi chýbajú aj Spojené štáty americké, kde zoznamka príde až koncom tohto roka.

Nová funkcionalita Tajná láska jej dodáva väčší význam a zmysel. Pridať si do nej môžu používatelia až deväť priateľov. Dotyčnému používateľovi potom príde upozornenie a ak vyberie aj on označujúceho používatelia, začínajú si písať. Vďaka novinke si používatelia vedia nájsť potenciálneho partnera rýchlejšie a následne si s ním začať viac písať pomocou aplikácie Messenger.

Používatelia taktiež vyhľadávajú udalosti a skupiny, v ktorých je možné nájsť budúceho partnera. Jedným z problémov Tajnej Lásky je, že používatelia môžu nonstop vymazávať a pridávať vybraných priateľov. Práve kvôli tomu Facebook obmedzil odstraňovanie osôb behom jedného dňa na jednu.

Zdroj: TechCrunch

Prečítajte si aj:

Facebook sleduje vašu polohu, ak ste pridali komentár proti Zuckerbergovi

Značky:

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

Pridaj komentár