Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

 Asphalt 9: Legends debutuje na skladacích smartfónoch s prispôsobením veľkej obrazovky a vylepšeným rozlíšením pri 120 FPS

Globálna technologická značka HONOR dnes oznámila partnerstvo s vývojárom hier Gameloft s cieľom optimalizovať herný zážitok na PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR. Partnerstvo prináša do kategórie skladacích smartfónov novú verziu populárneho herného titulu Asphalt 9: Legends, ktorá je po prvýkrát lepšie prispôsobená veľkým obrazovkám skladacích smartfónov, ako aj globálny debut 120 FPS vo vyššom rozlíšení v kategórii skladacích smartfónov. Toto je jedinečný herný zážitok ako nikdy predtým a posúva ekosystém „foldov“ vpred prostredníctvom inovácií.

HONOR sa naďalej presadzuje ako kľúčový hráč v ekosystéme skladacích zariadení prostredníctvom svojho trvalého záväzku vyvíjať sa a udržiavať konkurenčnú výhodu prostredníctvom otvorenosti a spolupráce,“ povedal Fei Fang, prezident produktovej rady HONOR. Naša najnovšia spolupráca so spoločnosťou Gameloft na optimalizácii hrania na PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR je dôkazom nášho odhodlania prinášať najlepší zážitok používateľom skladacích zariadení HONOR.“

Pokračujúcou spoluprácou, ktorá podporuje hardvérovú a softvérovú integráciu skladacích zariadení, sa HONOR snaží vytvoriť obojstranne výhodný ekosystém, ktorý spotrebiteľom poskytne najmodernejšie technológie.

Minulé prípady ukázali, že snaha o tenký a ľahký skladací dizajn smartfónov často viedol k obetovaniu ich technologického výkonu a grafickej kapacity, čo viedlo k medzere na trhu pre vytváranie pokročilejších herných zážitkov, povedal Henry Pan, viceprezident globálneho rozvoja podnikania OEM v spoločnosti Gameloft. „Spolupráca so spoločnosťou HONOR kombinuje naše odborné znalosti v oblasti vývoja mobilných hier s odbornými znalosťami spoločnosti HONOR v oblasti bezproblémovej integrácie softvéru a hardvéru do skladacích zariadení, aby hráčom na celom svete priniesla dokonalý zážitok z hry Asphalt 9: Legends.

Spoločnosť HONOR sa spojila s Gameloft, aby optimalizovala herný zážitok na PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR a stala sa prvou spoločnosťou na svete, ktorá priniesla 120 FPS hrateľnosť Asphalt 9: Legends do skladacieho smartfónu. So 120 FPS môžu pretekári ťažiť z plynulejšej grafiky, ktorá ich ponorí do najnovšej série Dragon Race a Festive Sparks Asphalt 9: Legends, vďaka čomu sa driftovanie v luxusných autách pod polárnou žiarou stane realitou. 120 snímok za sekundu umožňuje rýchlejšie reakčné časy pre súťaživých hráčov, ktorí chcú predvádzať kaskadérske kúsky, dominovať v rýchlostných behoch a predbiehať konkurentov vo virtuálne upravených uliciach rôznych miest po celom svete.

Rekonštrukciou procesu vykresľovania mobilných hier, použitím technológie výmeny shaderov, prepracovaním fyzických textúr pomocou technológie rekonštrukcie hrán založenou na GPU a integráciou možností grafického vykresľovania skladacích zariadení s AI, HONOR a Gameloft vytvorili nový vzhľad hry Asphalt 9: Legends, ktorá poskytuje hráčom plynulý, vysoko verný obraz a ultra rýchle časy odozvy, dokonale zladené s veľkou skladacou obrazovkou pre pohlcujúci vizuálny a zvukový zážitok.

Úplne nový pohlcujúci herný zážitok na veľkej obrazovke predstavuje ďalší pozoruhodný krok vpred pre HONOR na jeho ceste k vytvoreniu vzájomne prospešného ekosystému a etablovaniu sa ako popredného hráča v integrácii skladacích zariadení do každodenného používania. Adaptácia hry Asphalt 9: Legends na zariadení  PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR je príkladom medziodborovej inovácie a ukážkou toho, ako otvorenosť a spolupráca priviedli obe spoločnosti na popredné miesto v oblasti skladacích herných smartfónov. Úspech tohto partnerstva poskytuje pohľad do budúcnosti prispôsobenia ekosystému skladacieho softvéru.

Optimalizovaná hra Asphalt 9: Legends bude spustená na Google Play pre HONOR Magic V2 a PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR vo februári 2024. Po prvýkrát si môžu všetci užívatelia telefónu HONOR Magic V2 vychutnať tento vylepšený a pohlcujúci herný zážitok na skladacom telefóne. HONOR Magic V2 si u nás môžete kúpiť za akciovú cenu 1.699€ s pamäťou 16 + 512 GB. Novinka je k dispozícii vo fialovej verzii so skleneným chrbtom a v čiernej verzii s povrchom z vegánskej kože. Viac podrobností o globálnom vydaní a cenách PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR bude zverejnených čoskoro.

Značky: