Huawei chce uvoľniť prvé smartfóny s 5G už v roku 2019

0

S touto správou prišiel Huawei na konferencii World Internet Conference.

V týchto dňoch sa konala konferencia World Internet Conference vo Wuzhuene v Číne. Táto konferencia vytvorila priestor, aby čínski giganti prišli na svet so svojimi cieľmi do najbližšieho obdobia.

Na pódiu prehovoril aj generálny riaditeľ Huawei Yu Chengdong a prišiel so skvelou správou, že Huawei predstaví prvé smartfóny s 5G modemom už v druhej polovici roku 2019. Spoločnosť totiž predpokladá, že dovtedy stihnú operátori vo svete prísť s vlastnými 5G sieťami. Už v súčasnej dobe prebehlo množstvo úspešných testov takýchto sietí.

Spoločnosť by zároveň rada pokračovala aj v práci na umelej inteligencii, ktorú výrazne začala predstavením procesoru Kirin 970 AI.

Zdroj: Gizmochina

Prečítajte si aj:

VIDEO TOUCHIT: Orange predstavil možnosti 5G sietí. Tvrdí, že ich budovanie bude doteraz najnáročnejším projektom (doplnené)

Značky:

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

Pridaj komentár