Inteligentné hodinky od Samsungu budú sledovať vaše umývanie rúk

0

Gratulujeme, niečo tak samozrejmé (pre niekoho) ako umývanie rúk sa stane symbolom 21. storočia.

Google už odporúčania vydal a rozumieme tomu. Stačí sa občas pozrieť okolo seba a máte pocit, že to čo jedinec pred umývadlom stváral je škoda vody, dovtedy čistého uteráku a nakoniec aj jeho času. Ako si správne umývať ruky je niečo, čo mnohí celkom neovládajú.

Na druhú stranu, faktom je, že prehnaná hygiena nás môže iba zbytočne oslabiť. Každý nech svoje doterajšie postupy zváži, všetkého s mierou. V toto období je ale zvýšená pozornosť čisteniu rúk odporúčaná.

samsung hand wash

Po Googlu sa pridáva Samsung, ktorý pre produkty Galaxy Watch, Gear alebo Fit pripravil aplikáciu na umývanie rúk. Podľa servera MSPoweruser ju programovali indickí vývojári, ktorí pracovali z domu a vznikla v rekordne krátkom čase.

Je tu časovač, ktorý ponecháva 5 sekúnd na nanesenie mydla a 20 sekúnd na skutočné umývanie rúk. Ako obvykle, aj tu môžete sledovať svoje štatistiky v tejto aktivite.

Aplikácia sa volá Hand Wash a stiahnete si ju priamo z Galaxy Store.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Švajčiarske inteligentné hodinky AlpinerX Alive

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>