Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Rad telefónov moto e je dobre známy pre svoju výnimočnú hodnotu a spoločnosť Motorola teraz predstavuje zariadenie, ktoré spája silu a výkon za neuveriteľnú cenu. Nový moto e7i power poskytuje úžasnú výdrž batérie, vynikajúci fotoaparát, displej a výkon, ktorý zákazníci potrebujú, aby získali energiu počas najrušnejších dní a nocí za prijateľnú cenu.

Hrajte, učte sa alebo pracujte bez obáv vďaka obrovskej 5 000 mAh batérii. Prehrávajte hudbu až 76 hodín, video až 14 hodín alebo prehliadajte web až 12 hodín na jedno nabitie.1 S až dvoma dňami výdrže batérie2 na dosah ruky môžete niekam vyraziť na celý víkend bez toho, aby ste museli myslieť na nabíjanie.

6,5-palcový displej Max Vision HD+ ponúka jeden z najlepších zážitkov zo sledovania v rámci série moto e, s pomerom strán 20:9 budú filmy, hry a videohovory vyzerať čo najlepšie. A ultraširokouhlá obrazovka znamená, že váš obľúbený obsah bude vždy riadne viditeľný.

Užite si neuveriteľnú odozvu vďaka osemjadrovému procesoru s taktom 2,0 GHz, ktorý vám umožní viac hrať, viac sledovať a chatovať bez oneskorenia.

Systém dvoch fotoaparátov, ktorým je moto e7i power vybavený, vám postačí, či už chcete snímať väčšie snímky alebo sa sústrediť na malé detaily v živote. Hlavný fotoaparát s rýchlym zaostrovaním a rozlíšením 13 MPx s PDAF (ostrenie pomocou fázovej detekcie) vám umožní robiť rýchle fotografie. Objektív Macro Vision vás dostane 4x bližšie k fotografovanému objektu ako štandardný objektív a zachytí aj drobné detaily. Navyše si môžete byť istí, že s 5 MPx selfie fotoaparátom budete vždy vyzerať čo najlepšie.

Všetky tieto neuveriteľné fotografie a videá môžete bez námahy ukladať do 32 GB spoľahlivého zabudovaného úložiska.3 Ak potrebujete viac miesta, môžete kedykoľvek úložisko rozšíriť až na 1 TB pridaním karty microSD.4

Spoločnosť Motorola sa venuje dodávaniu hardvérových a softvérových funkcií, vďaka ktorým bude váš čas s telefónom ešte ľahší a príjemnejší. Čítačka odtlačkov prstov diskrétne umiestnená v logu „batwing“ na zadnej strane telefónu vám umožní odomknúť telefón jediným dotykom. Špeciálne tlačidlo Asistenta Google na bočnej strane každého zariadenia vám navyše pomôže rýchlo nájsť odpovede a realizovať veci iba pomocou vášho hlasu.5

Dostupnosť

moto e7i power je teraz na Slovensku dostupný za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,9 eur.

Značky: