Telekom do akciovej ponuky zaradil tri novinky. Zákazníci si môžu vybrať Samsung Galaxy Note Edge, LG Spirit 4G LTE a odolnú novinku Caterpillar B15Q.

 Samsung Galaxy Note Edge je smartfón s 5,6” Super AMOLED displejom, Quad HD+ rozlíšením, kvalitným 16MPx fotoaparátom s optickou stabilizáciou obrazu, funkciou rýchleho nabíjania. Vďaka zakrivenej obrazovke Edge má zákazník rýchly prístup k často používaným aplikáciám, upozorneniam a funkciám zariadenia. Samozrejmosťou je aj podpora LTE do 300/50 Mbps.

Samsung Galaxy Note Edge je k dispozícii v ponuke od 14 Eur mesačne. Kompletný cenník nájdete tu:

https://www.telekom.sk/web/guest/objednavka/-/scenario/e-shop/hw-happy/vyber-hw/samsung_galaxy_note_edge

Druhou novinkou je LG Spirit 4G LTE so štvorjadrovým procesom a operačným systémom Android 5.0. Tenký zakrivený 4,7-palcový displej ponúka rýchlejšiu reakciu, lepšiu viditeľnosť na dennom svetle a ostrejšie zobrazenie. Okrem toho aj 8 MPx fotoaparát spolu s podporou 4G/LTE siete.

LG Spirit je k dispozícii pre všetky programy Happy a pre väčšinu programov za 1 Eur mesačne:

https://www.telekom.sk/web/guest/objednavka/-/scenario/e-shop/hw-happy/vyber-hw/lg_spirit_4g

Caterpillar CAT B15Q je extrémne odolný smartfón s operačným systémom Android a silnou batériou. Výkonný štvorjadrový procesor spolu s operačnou pamäťou 1 GB zabezpečuje plynulý beh celého systému a bezproblémovú funkčnosť aplikácií. Caterpillar CAT B15Q poteší fanúšikov vysokohorskej turistiky, adrenalínových športov, ale nepohrdne ním ani stavebný robotník.

Caterpillar CAT B15Q budeme predávať ku všetkým programom Happy a cena štartuje na 1 Eur mesačne:

https://www.telekom.sk/web/guest/objednavka/-/scenario/e-shop/hw-happy/vyber-hw/caterpillar_cat_b15q

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.