170 gramov zlata môžete mať už aj vy vo svojich rukách. Stačí si vziať nový luxusný smartfón Coolpad MAX s 5,5″ FullHD displejom.

Novinka Coolpad MAX je obalená v tele z leteckého tvrdeného hliníku (s rozmermi 152 x 75,5 x 7,6 mm), ktorý bol opieskovaný a eloxovaný, aby dosiahol exkluzívny vzhľad. Telo je doplnené tvrdeným sklom Gorilla Glass 4 s 2.5D zakrivenými hranami a povrchovou úpravou, ktorá nezachytáva odtlačky prstov, ako aj super-rýchlou čítačkou odtlačkov prstov na zadnej strane.

Coolpad MAX prichádza s veľkou vnútornou pamäťou až 64 GB s možnosťou navýšenia pomocou microSD karty, o výkon sa stará osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon MSM8952 617 s taktom 1.5GHz, Cortex A53 s Adreno 405 GPU a 4 GB RAM pamäť. Dlhú výdrž zabezpečí 2 800 mAh Li-ion batéria. Novinka beží na operačnom systéme Android 5.1 (Lollipop) a užívateľskom prostredí Cool User 8.0.

CLPD_A8_ALL SIDES_web2016_3_nowat

Čím je Coolpad MAX unikátny, je virtuálny druhý telefón na rovnakom zariadení. Prihlásiť sa môžete do duálneho priestoru na vašom Coolpad MAX, kde si bezpečne uchováte súkromné fotky, videá, dokumenty, prípadne súkromné hovory, chaty alebo správy. Duálny priestor na smartfóne Coolpad MAX umožňuje registrovať dva rôzne účty a používať ho pre druhý Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp, Skype či Viber.

Zabudovanú čítačku odtlačkov prstov môžete naprogramovať až pre 5 prstov, pričom každý odtlačok môže plniť rôzne úlohy v telefóne, ako napríklad vytočiť priateľov, zhotoviť selfie, spustiť nahrávanie hovoru… Čítačka odtlačkov prstov druhej generácie je naozaj výnimočne rýchla, reaguje už do 0,3 sekundy, pričom môže skenovať odtlačky prstov vo všetkých smeroch.

CLPD_A8_Cam4__web2016_3_nowat

Coolpad MAX má 13 Mpx fotoaparát s bohatou výbavou a ISOCELL CMOS, ktorý prináša viac svetla, ale menej farebného šumu. Svetelný objektív s f/2.0 minimalizuje skreslenie farieb a produkuje kvalitné fotografie. S Coolpad MAX môžete v režime PRO meniť vyváženie bielej, expozície, ISO, zaostrenie, kontrast, ako aj ďalšie nastavenia. Automatické zaostrovanie, duálny LED blesk, geotagging, detekcia tváre, panoráma, tvorba GIF, nahrávanie zvuku k fotografiám a zhotovovanie 1080p FullHD záznamu je len základný výpočet funkcií, ktorými novinka disponuje. S prednou 5Mpix selfie kamerou zhotovíte vydarené portréty, a to aj vďaka režimu skrášlenia, vrátane bielenia, vyhladzovania, zoštíhlenia alebo korekcie červených očí.

Coolpad MAX sa dostane do slovenských obchodov vo farbe champagne už počas júna za cenu 299 €.

Značky: