Razer Power Bank je najlepšia externá batéria na trhu. Jej cena vás však schladí

1

Kúpili by ste si powerbanku za 150 eur?

Razer Power Bank je najlepšia powerbanka, s akou sme sa doteraz stretli. A aj najdrahšia. Výrobca herného príslušenstva však vytvoril externú batériu, pri ktorej dizajne sa pravdepodobne ničím neobmedzoval.

Výsledkom je príslušenstvo s kapacitou 12 800 mAh, dvoma USB-A portami s podporou technológie rýchleho nabíjania Quick Charge 3.0, ktorú využívajú aktuálne vlajkové lode ako HTC U11, Sony Xperia XZ Premium alebo Samsung Galaxy S8.

Powerbanka má vo výbave aj tretí USB port, typu C, ktorý dokáže nabíjať s výstupom až 45 W. Vďaka tomu môžete použiť externú batériu aj pre účely nabíjania väčšiny moderných tenkých notebookov a konvertibilných Windows zariadení, ktoré podporujú nabíjanie cez USB-C port.

Powerbanka od Razeru nabije aj notebook či Windows tablet

Príslušenstvo teda dokáže nabíjať až 3 zariadenia súčasne a prúd, resp. napätie inteligentne prispôsobuje pripojeným zariadeniam. Samotnú powerbanku nabijete v priebehu dvoch hodín. Jej rozmery sú 126 × 78 × 23 mm / 335 gramov.

Ďalšie detaily o Razer Power Bank nájdete na oficiálnej stránke výrobcu. Powerbanka je v predaji v USA, dostupnosť v Európe zatiaľ nepoznáme.

Zdroj: Razer

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Jeden komentár

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>