Recenzia Vernee Apollo: „Číňan“, ktorý prevalcuje polku trhu so smartfónmi

1

Spoločnosť Vernee je mladý čínsky výrobca, ktorý sa od svojho nástupu na trh netají vysokými ambíciami. V týchto dňoch bude oslavovať iba 1. výročie, a už sa môže pochváliť svojím štvrtým počinom. Tým je práve recenzovaný model Apollo.

Ešte pred jeho uvedením zaznamenal obrovský úspech s modelom Apollo Lite, ktorý predznamenal vlajkovú loď Apollo. Model Apollo sa začal predávať koncom roka 2016 a prvé dodávky po svete začali prichádzať záujemcom začiatkom roka 2017.

Objednával som tento telefón z čínskeho obchodu TomTop s očakávaním naozaj dobrého mobilu s nízkou cenou, ktorý dokáže potrápiť aktuálne vlajkové lode renomovaných výrobcov, ako sú Samsung, Huawei alebo HTC. Je tomu ale naozaj tak?

Unboxing

Mobil dorazil skoro po mesiaci čakania. Skutočne som sa tešil, keď ho naplno vyskúšam a hlavne porovnám so svojimi predošlými mobilmi Samsung Galaxy Note4 a Galaxy S7.

Na stránke výrobcu je krásne popísane, čo mobil vlastní, dokáže a v čom prevalcuje aj napríklad taký iPhone7.

Po otvorení transportného balenia ma čakala pevná čierna krabička, ktorá dobre chránila prístroj na ďalekej ceste z Číny. Samotný mobil bol vsunutý do okuliarov pre VR, pod ktorými sa nachádzala sponka pre odomknutie dvoch slotov pre 2 SIM karty / pamäťovú kartu, ako aj cestovná nabíjačka a napájací kábel.

Obsah recenzie

  1. Unboxing
  2. Konštrukcia a hardvér
  3. Konektivita a displej
  4. Batéria, fotoaparát a zvuk
  5. Verdikt
Značky:
1 2 3 4 5

O autorovi

Jeden komentár

Pridaj komentár