Samsung Galaxy S21 FE sa čoskoro dostane do výroby

0

Udiať by sa tak malo v júli.

Galaxy S20 FE je veľmi úspešným modelom. Vieme však, že Samsung pre tento rok pripravuje jeho nástupcu. Portál GSMArena informuje, že Galaxy S21 FE vstúpi do sériovej výroby v júli, pričom oficiálne uvedenie na trh sa očakáva v auguste.

Na dizajn Galaxy S21 FE sme sa pozreli už dávnejšie. Ten vychádza z dizajnového jazyka modelové radu Galaxy S21, čo nie je žiadnym veľkým prekvapením. Očakáva sa, že model S21 FE prinesie 6,4-palcový AMOLED displej typu Infinity-O, 32 Mpx selfie fotoaparát a čipovú sadu Exynos 2100 alebo Snapdragon 888 v závislosti od regiónu uvedenia. Vnútorná pamäť má byť 128 alebo 256 GB.

Viaceré správy naznačujú, že batéria bude mať kapacitu 4 500 mAh a očakáva sa, že telefón bude dostupný v bielej, šedej, ružovej a fialovej farbe, aj keď nové správy naznačujú rozšírenie ponuky o svetlozelenú a svetlofialovú.

Zdroj: GSMArena

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy A72: Nenápadný pracant (RECENZIA)

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár